logo template4

Krém na starostlivosť o prsia 75 ml

posledné kusy za túto cenu
Cena 7.34
Pôvodná cena 10.49, Zľava 30 %
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: V VIV7383
Výrobca: VIVA NATURA
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Krém na starostlivosť o prsia 75 ml VIVA NATURA

Krém na prsia VivaNatura kombinuje v kompletnom zložení, zložky s priaznivými účinkami z hľadiska udržiavania prsníkov. Trvale používaný krém zafarbí pokožku a hlboké tkanivá prsníkov, čím spôsobí zvýšenie ich objemu. Účinné látky v rastlinách, prírodné oleje, majú vysoký obsah ženských hormónov, ktoré prispievajú k rozvoju prsníkov.

Kôpor, fenikel a aníz, ktoré sa nachádzajú v krémovej zmesi, obsahujú fytohormóny, prírodné estrogény, ktoré pomáhajú pri vývoji prsníkov a ženských sexuálnych charakteristík. Pšeničný klíčkový olej má pozoruhodné účinky, pokiaľ ide o tón pleti a elasticitu, stimuluje syntézu kolagénu a elastínu, zabraňuje starnutiu a strihu. Je bohatý na vitamíny, najmä vitamín E a K a polynenasýtené mastné kyseliny.
Jojobový olej je silný antioxidant, ktorý chráni bunky pred škodlivými účinkami voľných radikálov, zvlhčuje, má vysoký obsah minerálov a vitamínov, nezanáša póry a je ľahko vstrebateľný vďaka štruktúre podobnej štruktúre našich olejov z pokožky. Olivový olej, známy svojimi jedinečnými vlastnosťami, pôsobí proti starnutiu, vyživuje a chráni pokožku vďaka bohatému obsahu živín.

V zložení krému sú ďalšie starostlivo vybrané prísady, ktoré prispievajú k udržiavaniu a rastu prsníkov, ako napríklad: šalvia, puerária, sladké drevo.

Obsahuje 98% prírodných látok.

Masáž prsníkov (samomasáž) s prsným krémom VivaNatura môže pomôcť odstrániť určité nedostatky v prsníkoch. Dôsledné používanie má za následok prirodzené zväčšovanie a tonizovanie prsníkov, obnovuje pevnosť a pružnosť pokožky a predstavuje spôsob bez rizika. Starostlivým pozorovaním údajov v písomnej informácii pre používateľov sa zabráni vzhľadu uzlíkov v prsníku a dokonca je možné „malé“ uzly rozpustiť.

Všeobecne sa masáž vykonáva na celom povrchu prsníkov krúživými pohybmi, aby sa zabránilo nadmernému treniu bradaviek, takže sa neobjaví pocit podráždenia. Masáž trvá v priemere 10 minút.
V závislosti od výsledku, ktorý chcete dosiahnuť, môžete použiť väčšie množstvo krému a masáž bude trvať dlhšie, prípadne aj viackrát denne.

Medzi nedostatky, ktoré možno zlepšiť, uvádzame nasledujúce:
- hypotrofia prsníka (nedostatočne vyvinuté prsia) - kvôli zníženiu nutričných výmen v prsnej žľaze, čo vedie k zníženiu objemu a jeho funkcií;
- hypertrofia prsníka (nadmerne vyvinuté prsia) spojené s ochabnutím - zvyčajne sa vyskytuje v dôsledku endokrinnej aktivity;
- nerovnaké prsia vo veľkosti - ako vrodená anomálie;
- Hirsutizmus - nadmerné ochlpenie u žien, okolo bradaviek alebo na hrudi;
- nadbytočný kožný maz z hrudníka - patologický stav kože, ktorý sa vyznačuje tvorbou veľkého množstva mazu, ktorý sa zhoršuje teplom a silnými emóciami spôsobenými hormonálnou nerovnováhou;
Masáž prsníkov (samomasáž) je najrýchlejšia a v niektorých ohľadoch najúčinnejšia technika na odstránenie nerovností vo veľkosti prsníkov. 


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien