€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

Konjac špongia slza- Aloe Vera - Liečivá

Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: TKong-07
Dostupnosť: na sklade
3.08 bez DPH
3.69 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Konjac špongia slza- Aloe Vera - Liečivá

Konjacová špongia s aloe vera: hydratuje a regeneruje pokožku, aby bola opäť žiarivá. Konjac špongia, vyrobená z koreňa konjacu, sa po stáročia používa v kozmetických postupoch a pri prastarých liečebných rituáloch v Japonsku!
Odložte žinky nabok a použite namiesto nich jednu z našich osviežujúcich konjacových špongií! Pri každom umytí sa vaša pokožka môže cítiť exfoliovaná, hladká a čistejšia ako kedykoľvek predtým! Vyskúšajte túto jedinečnú špongiu, ktorá má pri použití pod studenou alebo teplou vodou zväčší veľkosť, aby sa vaša pleť dokonale vyčistila, aby sa cítila zdravá a mladistvá!
 
Na rozdiel od iných exfoliátorov, ktoré sú škodlivé pre životné prostredie, je konjac úplne prírodný, vegánsky, netoxický a biologicky odbúrateľný. Ešte lepšie je, že konjac hubka má dostatok čistiacich vlastností.
Konjac špongia je obohatená o Aloe Vera a funguje ako prírodný čistiaci prostriedok na tvár. Konjac je obľúbená a zdravá zelenina v Kórei a Japonsku. Konjac špongia je veľmi jemná a pôsobí ako prírodný čistič tváre a exfoliuje. Špongia navyše zanecháva ochranný film, ktorý vyživuje a chráni vašu pokožku.
Táto hubka je vhodná pre všetky typy pleti, aj pre tú najcitlivejšiu. Je obohatená o Aloe Vera, ktorá konjacovej špongii prináša hydratačné, čistiace, regeneračné a upokojujúce vlastnosti.
Výhody produktu:
+ Pomáha odstraňovať prebytočný kožný maz, nečistoty, toxíny a čierne bodky
+ Jemne exfoliuje a čistí pokožku do hĺbky
+ Po dúšku vody hubka vyčistí pokožku do hĺbky a umožní jemnú mikro-exfoliáciu aj bez mydla,
+ Vyrovnáva pH pokožky, aktivuje krvný obeh, čistí nečistoty usadené v póroch (znečisťujúce látky, zvyšky make-upu),
+ Umožňuje znovu získať zjednotenú a žiarivú pleť.
+ Je ekologický a biologicky odbúrateľná
 
Táto Konjac hubka, obohatená o aloe vera, absorbuje prebytočné toxíny a olej, ktoré spôsobujú škvrny a akné. Jemne exfoliuje pokožku a odstraňuje nečistoty a prebytočný kožný maz.
Aloe vera obsiahnuté v hubke hydratuje a regeneruje pokožku, aby jej vrátil jas. 
Konjac špongia s hydratačným aloe vera, menej známym tajomstvom Aloe Vera sú jej silné prírodné adstringentné vlastnosti. To znamená, že robí zázraky pri dôkladnom čistení pleti; uvoľňuje póry a pomáha odstraňovať nečistoty z povrchu pleti. Aloe Vera je tiež prirodzene antibakteriálna, čo znamená, že môže pomôcť predchádzať škvrnám a môže sa použiť na upokojenie akné.
 
Napriek svojmu názvu to vôbec nie je ako špongia, ktorú máte na kuchynskom dreze! Táto jedinečná špongia je vyrobená z koreňa rastliny Konjac (porézna zelenina), a preto je po namočení takmer gumová.
Naša jedinečná špongia jemne masíruje a čistí pokožku, odstraňuje nečistoty, prebytočný maz, šupinatú pokožku a čierne bodky, pričom stimuluje prietok krvi a bunkovú výmenu, odstrňuje make-up a nečistoty, aby odhalila žiarivú, broskyňovo jemnú pleť (bez nutnosti použitia čistiaceho prostriedku - pokiaľ si to neželáte)! Táto hubka obsahuje aloe vera pre ešte viac výhod! Obsahuje antioxidanty, enzýmy, vitamíny A a C, má vysoko protizápalové vlastnosti a je tiež prirodzene antibakteriálna! Naše hubky Aloe Konjac, obohatené o Aloe Vera, sú známe ako najprirodzenejší zvlhčovač. Špongie Konjac sú skvelé na prirodzené čistenie pleti, exfoliáciu a zlepšenie prietoku krvi. Uvoľnite silu chladivých a liečivých vlastností Aloe na upokojenie podráždenej pokožky. Nechajte naše Konjac špongie pomôcť odstrániť tmavé kruhy, opuchy a známky starnutia.

Konjac špongia má jedinečnú vrstvu, ktorá dokáže veľmi dobre zadržať vodu. Má mäkkú textúru, vďaka čomu je jemná, bezpečná a nepoškriabe pokožku, pričom zmýva nečistoty a mastnotu. Vlhká vrstva konjacovej špongie je tiež mierne zásaditá, takže funguje dobre na neutralizáciu mierne kyslej špiny.
 
OBSAHUJE RÔZNE POZITÍVNE MINERÁLY A ANTIOXIDAČNÉ ZLOŽKY:
 
Bohaté na vitamíny
Konjac je bohatý na vitamíny (A, B1, B2, B6, B12, C, D a E), bielkoviny, lipidy, mastné kyseliny a prírodné mneraly ako meď, zinok, železo a horčík.
Prirodzene hladká pokožka
Tieto zložky pomáhajú prirodzene vyživovať a vyhladzovať pokožku.
Neobsahuje žiadne škodlivé chemikálie, takže nedráždi pokožku. Je vhodná aj pre veľmi citlivú pokožku a suchú pokožku.
Konjac huba obsahuje zložky bojujúce s voľnými radikálmi. Pomáha vyhladzovať vrásky a jemné linky. Zabraňuje starnutiu.
 
KONJACOVÁ HUBKA DÔKLADNE VYČISTÍ PÓRY KOŽE
Odstraňuje odumreté kožné bunky, čierne bodky, nečistoty a mastnotu.
Hydratuje pokožku a vyrovnáva pH (5,0 - 7,0)
Odstraňuje prebytočný maz
Jemne exfoliuje pokožku
 
AKO POUŽIŤ
 
Krok 1
Opláchnite a namočte suchú Konjac špongiu teplou vodou, kým úplne nezmäkne a nerozšíri sa. Mokrá špongia sa roztiahne približne o jeden a pol veľkosti v porovnaní so suchou. Pri prvom použití môže špongii trvať až 15 minút namočenia, kým zmäkne.
 
Krok 2
Na špongiu použite malé množstvo čistiaceho prostriedku, špongiu jemne stlačte, aby sa tekutina vstrebala. Jemne si masírujte tvár špongiou, začnite od stredu tváre a predlžujte smerom von smerom nahor. To vytvára liftingový efekt, ktorý vytvaruje tvár pre štíhlejšiu siluetu a zabráni ochabnutiu pokožky. Prípadne jemne masírujte tvár hubkou krúživými pohybmi. Vyhnite sa drsnému treniu v oblasti akné a okolo očí.
 
Krok 3
Opláchnite špongiu čistou vodou. Pomocou čistých rúk jemne zatlačte špongiu medzi dlane, aby ste vypustili vodu. NESkrúcajte, nenaťahujte ani nestláčajte špongiu príliš silno, pretože to môže špongiu poškodiť. Ak máte dlhé nechty, nestláčajte/nepichajte špongiu príliš silno, pretože to môže špongiu roztrhnúť a spôsobiť jej rozpadnutie.
 
Krok 4
Zaveste špongiu na dobre vetranom mieste, aby ste ju vysušili. Špongiu nevystavujte priamemu slnečnému žiareniu a nenechávajte špongiu na vlhkom mieste. Prípadne špongiu uchovávajte v nádobe a uchovávajte v chladničke.
 
Dôrazne sa odporúča vyčistiť Konjac špongiu po každom použití. vymeňte špongiu každé 2 až 3 mesiace, aby ste dosiahli čo najlepší zážitok z čistenia a hygieny.
 
KONJACOVÁ HUBKA JE PERFEKTNÁ PRE
 
Všeobecné použitie - pre každého, na čistenie tváre a tela. Pomáha vytvárať príjemnú prirodzenú čistiacu penu. Na špongiu použite malé množstvo čistiaceho prostriedku, jemne špongiu stlačte, kým sa nevstrebe a očistite si tvár a telo. Špongia pomáha vytvárať lepšiu penu a poskytuje zvýšené čistiace vlastnosti.
 
Starostlivosť o pokožku novorodencov, bábätiek a detí - Konjac špongia je taká jemná, že sa odporúča pre bábätká. Pomáha pri ošetrovaní, starostlivosti o suchú pokožku a ošetrovaní podráždenej oblasti pokožky.
 
Pre mužov - Konjac špongia je fantastická vegánska náhrada štetky na holenie z jazveca. Použite ju na nanášanie holiaceho krému alebo na vytvorenie peny na holenie na pokožke.
 
Rozmery 7,5x9x3 (cm)