logo template4

Kilim Festivalové Tašky - viac druhov

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: KMBAG
Dostupnosť: na sklade
14.99 bez DPH
17.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Kilim Festivalové Tašky - viac druhov

Tieto pútavé Festivalové Kilim Tašky sú krásnou zmesou kultúrneho dedičstva a súčasnej módy. Tkanie Kilim je starodávna umelecká forma, ktorú tradične praktizujú zruční remeselníci v rôznych regiónoch sveta. Sú štýlové a pútavé svojim diagonálnym vzorom. Dodajú farbu každému vzhľadu.

Pre tých, ktorí hľadajú upokojujúcu estetiku, nebeská modrá a svetlo šedá dodajú každému outfitu upokojujúci nádych. Béžové a čokoládové odtiene vyžarujú teplú a zemitú atmosféru a poskytujú všestranný doplnok k bežnému aj formálnemu oblečeniu. Smaragdovo zelená poskytuje osviežujúcu farbu, ktorá navodzuje pocit vitality a energie. Tmavé modré, červené a žlté variácie ponúkajú odvážne a živé možnosti.

Jedinečný dizajn tašiek Kilim z nich robí dokonalé elegantné kúsky, ktoré bez námahy upútajú pozornosť. Kombinácia vzoru a žiarivých farieb vytvára harmonické spojenie, ktoré je očarujúce a zároveň príťažlivé. Okrem estetického vzhľadu sú tašky Kilim známe svojou odolnosťou a funkčnosťou. Pevná tkaná látka zaisťuje, že tieto tašky vydržia každodenné používanie, pričom si zachovajú svoj tvar a integritu. Vstúpte do nadčasového štýlu s týmito taškami Kilim. Každá taška má preklápaciu vrchnú časť.

Rozmery: 30x33x55 (približne)

Vyrobené v Turecku - 50% bavlna, 50% polyester