logo template4

Íl Multani Mitti z Indie 100 g

Výrobca: henna fox
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: z SKU2473
Dostupnosť: na sklade
4.92 bez DPH
5.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Íl Multani Mitti z Indie 100 g 100 g


Íl z Indie na starostlivosť o vlasy a tvár.
vlasy:
Dal by sa použiť samostatne alebo ako prísada v kombinácii na umývanie mastných vlasov alebo vlasov ošetrených olejmi. Ďalším možným použitím je suchý šampón - keď nemáte čas - naneste trochu ílu na korene a po 10 minútach vlasy očistite.
tvár:
Hlboká čistiaca hlina pre zdravú a žiariacu pleť. Odstraňuje odumreté kožné bunky, nežiaduci mastný lesk a nečistoty na pokožke. Vhodný pre mastnú a kombinovanú pleť.
Tvárová maska: zmiešajte rovnaké časti bylín, napríklad ílu, pomarančovej kôry, prášku z ružových lístkov, neemového prášku a prášku manjistha. Pripravenú zmes môžete uložiť do sklenenej nádoby na tmavom mieste. Pred použitím užite 1-2 lyžice. zmesi a pridajte horúcu vodu. Miešajte a počkajte asi 5 minút (kým vychladne), potom naneste na tvár a vyhnite sa oblasti okolo očí. Nechajte pôsobiť 20 minút a opláchnite vodou.
Pre ešte lepšie výsledky zmiešajte suchú kombináciu s ružovou kvetinovou vodou (pre všetky typy pleti); šťavou z aloe vera, mliekom alebo medom (pre suchú pokožku); alebo zriedenú citrónovú šťavu (pre mastnú pleť).
 
100 g