logo template4

HYDROALKOHOLICKÝ GÉL NA RUKY

Kód produktu: a 1538
Výrobca: aroma
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
3.54
Pôvodná cena 3.89, Zľava 9 %
ks

HYDROALKOHOLICKÝ GÉL NA RUKY 100ml

Tento prírodný hydroalkoholický gél, účinný proti baktériám a vírusom, ktorých súčasťou je koronavírus, čistí ruky a zaručuje optimálnu hygienu. Je zložený z čistiacich éterických olejov Tea tree BIO a Ravintsara BIO a používa sa najmä vtedy, keď si nemôžete umyť ruky mydlom. Jeho nevysušujúca receptúra ​​na báze kyseliny hyalurónovej pomáha udržiavať jemné a hydratované ruky.  Základné gesto bariéry pre zdravé a vyčistené ruky!

  • Hydroalkoholový gél s optimálnou účinnosťou pre očistenie a dezinfikovanie rúk, ideálne ako súčasť odporúčaných bariérových gest .
  • Účinnosť  preukázaná  baktericídnymi, fungicídnymi a virucidnými (obalené vírusy, vrátane koronavírusu) testami podľa EN 14476 na vírusom modifikovanú Ankara vírus (časová obálka použitá na „modelovanie“ koronavírusu), EN 13727 S. aureus , E. coli, E. hirae a P. aeruginosa a EN 13624 o Candida albicans.
  • Obsahuje  éterické oleje z čajovníkového BIO a Ravintsara BIO  známe pre svoje čistiace vlastnosti .
  • Gél veľmi bohatý na  kyselinu hyalurónovú,  ktorý udržuje ruky  hebké  a hydratované  a zabraňuje suchu spojenému s alkoholom.
  • Pohodlné v doprave , na verejných miestach , v práci , na  šport .
  • Zápach čistý ,  svieži a príjemný.
Zloženie:

Alkohol ** denat, voda, hyaluronát sodný, listový olej Cinnamomum camphora *, listový olej Melaleuca alternifolia *, limonén, linalool, geraniol.

APLIKÁCIA        

 

     
  Pred použitím fľašu pretrepte .    

 Vložte malé množstvo gélu  do dlane.

     Trieť si ruky po dobu 30 sekúnd.

Skladujte mimo dosahu tepla a svetla.
Čas použiteľnosti tohto produktu je 24 mesiacov.

- Uchovávajte mimo dosahu detí. Nepoužívať u detí mladších ako 3 roky.
- Nebezpečný. Dodržujte bezpečnostné opatrenia pri používaní. Hydroalkoholický gél používajte opatrne. Pred použitím si prečítajte štítok a informácie o produkte. Typ zloženia: Hydroalkoholický gél na báze rastlinného alkoholu. Účinná látka: etanol (CAS: 64-17-5): 72% (v / v). TP1: Biocídny výrobok určený na ľudskú hygienu.
- Vysoko horľavá kvapalina a pary. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Nefajčiť.
-  Spôsobuje vážne podráždenie očí. Zabráňte kontaktu s očami.
- Neprehĺtaj. 


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien