logo template4

Happy Caps 30 tbl

akcia 1+1 zdarma
Cena 5.52
Pôvodná cena 6.13, Zľava 10 %
Dostupnosť: skladom +1
vyberte veľkosť:
balenie 30 tbl 0.000
balenie 30 tbl + 1 balenie zdarma 0.000
Kód produktu: v QUA2302
Výrobca: quantum pharm
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Happy Caps 30 tbl


Moderný človek je neustále vystavovaný každodennému stresu. Stála zodpovednosť za rodinu a prácu, konflikty, choroby a traumy, finančné problémy, hluk a znečisťujúce látky v existenčnom prostredí, ako aj zrýchlený životný štýl, sú stresormi. Ochorenia sú často spôsobené škodlivými účinkami stresu na organizmus.
 
Vred, ateroskleróza, hypertenzia, cukrovka, depresia, znížená sexuálna chuť sú len niektoré z týchto chorôb. Tieto dve liečivé rastliny, ktoré sú súčasťou týchto kapsúl, sú známe svojim adaptogénnym a relaxačným účinkom. Horčík je prvkom, ktorý hrá rozhodujúcu úlohu pri prenose nervového impulzu a jeho nedostatok môže viesť k nervozite. Táto jedinečná kombinácia bylinných a minerálnych superkoncentrátov môže zmeniť temný jesenný deň vo vašom živote na žiarivý jarný deň.
 
administrácie:
 
Odporúča sa konzumovať 2 x 2 kapsuly / deň so pohárom tekutiny (minerálna voda, ovocná šťava), najlepšie 20 minút pred hlavným jedlom alebo v prípade jednej dávky 2-4 kapsule. Je kontraindikované prekročiť odporúčanú dennú dávku. Liek sa neodporúča deťom a ženám počas gravidity a laktácie.
 
Zloženie - odporúčaná denná dávka (4 kapsuly) obsahuje:
 
Suchý extrakt z Hypericum perforatum (0,3% hypericínu) 370,00 mg
Suchý extrakt z Pipper Methysticum (30% kavalaktón) 370,00 mg
Laktát horečnatý 450,00 mg
 
Odporúčania: stres nespavosť depresia a úzkosť

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien