logo template4

GAŠTANOVÝ olejový macerát hydratuje pokožku a posilňuje kapiláry 50 / 100 ml

vyberte veľkosť:
50 ml2 7.190
100 ml2 9.900
Výrobca: efiore
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: e 5903890444556
Dostupnosť: skladom +4
Cena bez DPH: 5.99
7.19
ks

GAŠTANOVÝ olejový macerát hydratuje pokožku a posilňuje kapiláry 50 / 100 ml

Prírodný olej zo semien pagaštanu konského, macerát na báze slnečnicového oleja dodá elasticitu, chráni a posilňuje kapiláry

Prírodný macerát vyrobený z macerovaných semien pagaštanu konského v slnečnicovom oleji lisovanom za studena. Obsahuje prírodné tokoferoly, vosky, lecitín, karotény a ďalšie účinné látky rozpustné v tukoch. Má hydratačný účinok, posilňuje cievy, robí pokožku elastickou, zlepšuje jej farbu. Odporúča sa pre ľudí s poruchami krvného obehu, opuchmi nôh, zlomenými kapilárami. Macerát je ideálny na povzbudzujúcu masáž tela, najlepšie na vlhkú pokožku po kúpeli.

Semená pagaštanu konského obsahujú 2-5% mastných kyselín, najmä kyseliny olejovej, linolénovej, stearovej a palmitovej, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu pri regulácii elasticity pokožky a obnove správnej úrovne hydratácie. Olej sa odporúča na starostlivosť o suchú pokožku a na urýchlenie procesov hojenia vďaka svojim regeneračným a stimulačným vlastnostiam pri obnove tkaniva. Účinné látky obsiahnuté v extrakte zo semien pagaštanu konského znižujú nadmernú priepustnosť kapilár a obnovujú ich elasticitu, zlepšujú krvný obeh. Macerát pôsobí aj proti svrbeniu a opuchom, pokožku dobre hydratuje.

Slnečnicový olej - jeden z najlepších a najobľúbenejších olejov pre starostlivosť o telo a vlasy, výborne sa vstrebáva, okamžite zjemňuje a hydratuje pokožku, je veľmi jemný, zanecháva pokožku hodvábne hladkú. Slnečnicový olej je bohatý na vitamíny a minerály, kyselinu linolovú – nevyhnutnú pre správne fungovanie bunkovej membrány, ako aj kyselinu palmitovú a palmitolejovú. Obsahuje proantokyanidíny, ktoré sú účinnými antioxidantmi. Redukciou voľných radikálov zabraňujú starnutiu pokožky a znižujú negatívne účinky slnka na pokožku. Slnečnicový olej je veľmi stabilný, ideálny na výrobu macerátov. 

Aplikácia:

- ako prídavok do krémov, pleťových vôd, kyseliny hyalurónovej

- pre každodennú starostlivosť o pokožku tváre a tela namiesto krému

- na kúpanie, najmä pri problémoch s krvným obehom, opuchoch nôh, prasknutých kapilárach

- na zvlhčenie suchej, tenkej a citlivej pokožky

- na mastenie vlasov náchylných na vypadávanie a vlasovej pokožky

Zloženie: helianthus annuus seed oil, aesculus hippocastanum seed extract

Farba: tmavo žltá, béžová

Kapacita 50 / 100 ml fľaša z tmavého skla s praktickou pumpičkou

Skladujte na tmavom mieste


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien