€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Forma na bomby kúpeľa srdce 7,5 cm

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: g 450021
Dostupnosť: vypredané
6.58 bez DPH
7.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Forma na bomby kúpeľa srdce 7,5 cm, nehrdzavejúca oceľ

Táto forma z nehrdzavejúcej ocele je nevyhnutnosťou pre ľahké vytvorenie vašich šumiviek a vašich domácich guľôčok a bômb. Praktická, odolná a všestranná táto forma sa dá použiť aj na výrobu vašej kozmetiky s nulovým odpadom: mydlá, tuhé dezodoranty, pevné zubné pasty ... Nechajte svoju kreativitu prekvitať a zdieľajte túto zábavnú aktivitu so svojimi blízkymi! 

Materiál Nehrdzavejúca oceľ 304  
  Nerezová oceľ, zliatina železa, chrómu (10%) a niklu (8%), je potravinársky materiál, ktorý má dve určujúce vlastnosti: mechanickú pevnosť a odolnosť proti korózii . Je to tiež takzvaný „inertný“ materiál, to znamená, že s obsahom chemicky nereaguje.
Farba Leštená nehrdzavejúca oceľ

Vytvorte si svoje recepty a  vyrobte si z tejto odolnej, pevnej, praktickej a ľahko použiteľnej formy z nehrdzavejúcej ocele množstvo tuhej kozmetiky , guľôčok do kúpeľa a bômb, šumivých kamienkov, mydiel a tuhých dezodorantov  . Vďaka tomu bude realizácia vašich bômb v tvare srdca skutočne detská hra! O túto zábavnú aktivitu sa budete môcť podeliť so svojimi blízkymi, aj s tými najmladšími. Táto univerzálna forma z nehrdzavejúcej ocele môže byť tiež použitá na výrobu vašich pevných domácich výrobkov.

Táto forma z nehrdzavejúcej ocele je ideálna na výrobu množstva domácich výrobkov:

 KOZMETIKA:

  • Bomby do kúpeľa
  • Kúpeľové srdcia
  • Masážne bary
  • Tuhé dezodoranty
  • Tuhé zubné pasty
  • Mydlá