logo template4

Dvojitý Magnetický Náramok - Amazonit

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: MGBS-07
Dostupnosť: na sklade
5.49 bez DPH
6.59 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Dvojitý Magnetický Náramok - Amazonit

Amazonitový náramok z prírodného kameňa podporuje fyzické hojenie a zlepšuje emocionálnu pohodu. Náramky z amazonitových kameňov sú spojené s filtrovaním stresu a hojením tráum.
Tieto lesklé amazonitové korálky predstavujú uzdravenie, nádej a pravdu. Noste ho samostatne alebo ho spárujte s inými náramkami, aby ste si vytvorili svoju vlastnú jedinečnú atmosféru.
Úžasný amazonit je nebeský liečiteľ pre napäté telo a rýchlo spaľujúcu myseľ. Tento pekný kameň berie všetky vaše negatívne emócie a mení ich na pozitívne, takže ste pripravení robiť rozhodnutia skôr z lásky ako zo strachu.
Amazonit sa používa na liečenie, vyrovnávanie mužskej a ženskej energie a pomáha ľuďom nájsť pokoj. Je to kameň s veľkou upokojujúcou energiou a je to nádherný klenot, ktorý vás naučí „ísť s prúdom“.
Amazonit je skvelý filter na elektromagnetické znečistenie - škodlivé žiarenie vyžarované z počítača, mobilu, mikrovlnnej rúry atď. Pôsobí tiež na odstraňovanie energetických blokád, vyrovnáva vaše energie jin a jang a upokojuje všetky vaše čakry. Hovorí sa, že nosenie tohto kryštálu pomáha zmierniť podráždenie a upokojuje emocionálne traumy.

Amazonit vám môže pomôcť vyčistiť vaše popletené myšlienky a dosiahnuť jasnosť mysle, a tak vám pomôže lepšie porozumieť sebe a pomôže vám vidieť veci z inej perspektívy. Tento kameň tiež podporuje kreativitu, radosť a šťastie. Amazonit, kameň odvahy, vás povzbudzuje, aby ste boli odvážni pri plnení svojich snov a nikdy sa nevzdávali.

Výhody amazonitového náramku: 
Amazonit je známy aj ako kameň „hojnosti a prosperity“, priťahuje šťastie.
Amazonit má silný filtračný účinok. Blokuje geopatický stres. Je to veľmi užitočné pri ochrane mikrovĺn a počítačových emanácií. Nosenie tohto kameňa vám pomáha chrániť sa pred vibráciami mobilného telefónu. 
Je to mimoriadne upokojujúci kameň, ktorý upokojuje mozog a nervový systém.
Na emocionálnej úrovni upokojuje emocionálnu traumu. Rozptyľuje negatívnu energiu.
Amazonit je skvelým pomocníkom pri riešení problémov. Podporuje interakciu a spojenie medzi vašou racionálnou myšlienkou a vašou intuíciou, čo umožňuje kreatívne riešenia.
Amazonit lieči a otvára srdcovú a krčnú čakru, aby sa zlepšila láskavá komunikácia.
Amazonit je úžasný povzbudzujúci kameň, ktorý zvýši vašu sebaúctu a sebavedomie a odstráni všetky negatívne myšlienky.
Pomáha vniesť do výmeny lásky nežnosť, sladkosť a úprimnosť.
Amazonit je vynikajúci kameň na zabezpečenie prosperity a kariérnej stability vo vašom živote.
Pomáha podporovať liečivú silu tela.
Amazonit pomáha spoznať svoje vlastné sily a potenciál.
Amazonit pomáha prilákať nových zákazníkov do vašej firmy a pomáha byť v správnom čase na správnom mieste.
Je to dokonalý kameň na dosiahnutie jasnosti mysle.
Amazonit pomáha splniť si sny a snažiť sa, kým sa nesplnia.
Amazonit pomáha priniesť radosť a šťastie do vášho života.

Magnetický náramok môže pomôcť pri bolestiach hlavy, artritíde, karpálnom tuneli a ďalších. Magnetické náramky na akupunktúrnych bodoch pomáhajú ľuďom liečiť sa. Magnetické náramky môžu pomôcť pri karpálnom tuneli, zápale šliach, artritíde, bolestiach hlavy, migréne, depresii, nespavosti, bolesti lakťov, kašli, astme, bronchitíde, zápche a iných ochoreniach v závislosti od toho, kde náramok nosíte. Magnety a magnetická terapia sa na východe používajú už tisíce rokov, aby pomohli telu liečiť sa prirodzene. 

Je známe, že magnetoterapia pozitívne ovplyvní prúdenie energie vašim telom, zmierni opuchy, zápaly, môže uľaviť od bolesti. Magnety urýchľujú látkovú výmenu a odplavovanie splodín metabolizmu, hojenie a podporujú imunitný systém.Magnetoterapia je jednou z najstarších foriem fyzikálnej terapie. Jedná sa o neinvazívnu liečbu, na ktorú nevzniká návyk.

Náramok priaznivo ovplyvňuje:

- krvný obeh
- prispieva k stabilizácii krvného tlaku
- zvyšuje okysličenie krvi
- znižuje únavu
- tlmí bolesti v oblasti zápästia (artróza, artritída, syndróm karpálneho tunela)
- bráni tvorbe krvných zrazenín

Veľkosti drahokamov: priemer cca. 8 mm

Veľkosť: 7 x 0,8 cm

Všetky časti sú navlečené na pevnom elastickom vlákne. Hodí sa zápästiam všetkých veľkostí.

Sú ideálnym darčekom pre každú príležitosť.