logo template4

DOMÁCA KOZMETICKÁ SADA BALZAM NA VLASY S ORGANICKÝMI MONOI

Cena 14.90
Dostupnosť: na objednávku
Kód produktu: a 1037
Výrobca: aroma
: 24 mesiacov
ks

DOMÁCA KOZMETICKÁ SADA
BALZAM NA VLASY S ORGANICKÝMI MONOI

Vylepšite svoje vlasy týmto krémovým balzamom s neodolateľnou letnou vôňou! Bohatý na BIO Monoi a ryžové proteíny, ktoré vlasové vlákno vyhladzujú a obaľujú, zanechávajú vlasy hebké a lesklé. Ľahko sa upravujú, žiaria krásou! V tomto boxe nájdete všetky ingrediencie, vybavenie a príslušenstvo pre výrobu tohto vlasového balzamu.

Táto krabička obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste si vyrobili vlasový balzam Organic Monoï
Obohatený  o ryžové proteíny , vlasy obalí a dodá im hebkosť a lesk .

 5 INGREDIENCIÍ 

Olejnatý macerát organický monoi 10 ml   Kozmetická aktívna zložka Ryžový proteín 10 ml aktívna zložka Ryžový proteín 10 ml

Tento monoi macerát posilňuje  a  skrášľuje  vlasy . Jeho prenikavý dotyk ho spríjemní vo vašich kozmetických prípravkoch, tak pre pokožku, ako aj pre vlasy, ktorým dodáva silu a lesk .

 

 

Kozmetická aktívna zložka Ryžový proteín 10 ml

Táto aktívna látka zohráva posilňujúcu úlohu vo vašich vlasových prípravkoch a je ideálna pre jemné, ochabnuté vlasy. Zlepšuje a udržuje  hydratáciu vlasov, dodáva im  silu a objem.
Obaľuje vlasové vlákno a  uľahčuje styling.

         
BTMS emulgátor 15 g   Konzervačný prostriedok Cosgard 5 ml

Pre jeho rastlinný pôvod je tento emulgátor vlasový kondicionér, ktorý vlasy vyhladzuje a rozčesáva . Je veľmi užitočný na zloženie „krémových“ šampónov, masiek na vlasy a odmasťovacích kondicionérov.

 

Konzervačný prostriedok Cosgard 5 ml
Cosgard účinne chráni všetky prípravky obsahujúce vodnú fázu (krémy,  gély, penivé výrobky atď.) pred mikrobiálnym vývojom. Efektívne a veľmi ľahko použiteľné !
 

         
Monoï kozmetická vôňa 2 ml      

Solárna ,  kvetinová  a  jemne sladká vôňa  kombinujúca  tóny kokosu ,  vanilky  a  exotických kvetov  charakteristických pre Monoï.  Nebeský  a  podmanivý , je ideálny na prevoňanie tela a vlasov.

  

 

BALENIE, DOPLNKY A VYBAVENIE

 200 ml oranžová nádoba a biele viečko
 25 ml odmerka
 Mini metla 
Pekný štítok na identifikáciu vášho výtvoru  Pekná receptová karta


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien