logo template4

DOMÁCA KOZMETICKÁ KRABIČKA BELLE À CROQUER

Cena 51.50
Dostupnosť: na objednávku
Kód produktu: a 1032
Výrobca: aroma
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

DOMÁCA KOZMETICKÁ KRABIČKA BELLE À CROQUER

Marhuľa, mrkva, broskyňa, slivka ...

Táto škatuľka v žiarivých farbách vás pozýva na objavovanie zloženia a výroby vašich kozmetických ošetrení tváre, tela a vlasov vďaka praktickej a ilustrovanej brožúre s popisom techník, rád a tipov na prípravu 11 prírodných a gurmánskych receptov, ktoré riadia krok za krokom.
Ingrediencie, vybavenie, moderné a okúzľujúce obaly, ...
VŠETKO je tu pre vaše ovocné a vitamínmi obohatené ošetrenie  : vaše zdravo vyzerajúce sérum na tvár, váš slivkový krém na vlasy, váš píling s ovocnými kyselinami, ... Všetko 100% prírodné pre skvelý výsledok ! Vitamínovo zabalený darček, ktorý určite poteší!

ZLOŽENIE v boxe

Organický kokosový rastlinný olej 10 ml   Organický marhuľový rastlinný olej 10 ml
Topiaci sa na dotyk, bohatý aj prenikavý, a nebeská vôňa  tohto oleja z čerstvej kokosovej dužiny. Je vysoko cenený pre výživu a ochranu suchej pokožky a vlasov .   Veľkoryso obdarený od prírody s vitamínom E, nenasýtených mastných kyselín a fytosterolov , to je olej, ktorý bojuje proti starnutiu pokožky a chráni pokožku pred dehydratáciou, zatiaľ čo  oživenie tupú alebo unavenú pleť .
Organický mrkvový macerát 10 ml   Organický slivkový rastlinný olej 10 ml
Prírodné účinné látky, ktoré dodávajú mrkve vitamínovú farbu, karotenoidy nezanechajú vašu pleť pochmúrnu: zaručený efekt zdravej žiary  spojený s vynikajúcim potenciálom proti starnutiu !   Vynikajúci ochranný prostriedok a prostriedok proti starnutiu  s týmto olejom bohatým na antioxidačný vitamín E. Zjemňuje a vyživuje a vďaka svojej omamnej vôni po horkých mandliach prináša do vašej starostlivosti gurmánsku príchuť.
Organická citrónová voda Litsea 100ml   Xantánová guma 10 g
Vďaka svojmu silnému citrónovemu tónu a tonizujúcim účinkom na pokožku je zázrakom vo vašej starostlivosti  .
  Xantánová guma je 100% prírodné želírujúce činidlo získané biotechnológiou. Jeho použitie je veľmi jednoduché a umožňuje vám získať veľmi krásne, priehľadné gély , a to aj za studena.
Emulgátor Olivem 1000 6 g   Emulgátor  6 g
Tento emulgátor, ktorý je odvodený z olivového oleja, umožňuje vyrábať nádherné krémové krémy a zároveň poskytuje dlhotrvajúci zvlhčujúci účinok vďaka vytváraniu lamelárnych štruktúr v emulzii. Táto konkrétna štruktúra v dokonalej afinite k pokožke tiež zaisťuje progresívnu difúziu aktívnych zložiek pre optimálny účinok starostlivosti.   Jeho rastlinný pôvod umožňuje s týmto emulgátorom vyrábať veľmi široké spektrum textúr, od mlieka po hustý a hladký krém . Je veľmi univerzálny, je tiež veľmi ľahko použiteľný a umožňuje výrobu emulzií metódou „ jedného hrnca “ , tj. Spoločným zahrievaním zložiek vodnej a olejovej fázy a emulgátora v tej istej nádobe s vodou. 
Emulgátor   BTMS 15 g   Prírodná vôňa BIO broskyňa 1 ml
Tento katiónový emulgátor rastlinného pôvodu pôsobí ako vlasový kondicionér: vlasy rozmotáva, robí ich hebkými a ľahko sa rozčesávajú . Používa sa na prípravu krémov na vlasy s opláchnutím alebo bez nich, masiek a kondicionérov.  

Kaskáda sviežich a šťavnatých tónov , táto vôňa je vychutnávaná ako lahodný ľadový broskyňový čaj. Jemná , ovocná a jemne sladká , srší z nej nádherná letná vôňa. Chutné a prirodzené je nemožné odolať tejto kráske ... Óda na radosť zo života a na leto!

 

AHA Ovocné kyseliny 5 ml   Konzervačný prostriedok Cosgard 5 ml
AHA ovocné kyseliny, odvodené z ovocia, ako sú čučoriedky, pomaranč, citrón, a rastlín, ako je cukrová trstina a javor, má  silné a multifunkčné prírodné účinné látky . Stimulujú obnovu pokožky , bojujú proti starnutiu pleti, bojujú s pupienkami a čiernymi bodkami , vyhladzujú  nepravidelnosti a redukujú tmavé škvrny , pričom  zlepšujú hydratáciu pokožky . Skutočná podpora!   Toto schválené konzervačné činidlo pre certifikovanú organickú kozmetiku, ktoré je širokospektrálne antibakteriálne a protiplesňové , vám umožňuje účinne konzervovať váš prípravok najmenej tri mesiace .
Marhuľový prášok 1 g      
Táto tónovaná báza ľahko dodáva vašim krémom „ zdravý lesk “. Tento prášok sa dá použiť aj čistý ako lícenka v malom dotyku na vrchu lícnych kostí.    

 

VYBAVENIE v boxe

 1 mini metla z nehrdzavejúcej ocele
1 odmerná pipeta 10 ml 1 dávkovacia lyžica 0,05 ml
 1 dávkovacia lyžica 2 ml

 

BALENIE A PRÍSLUŠENSTVO

1 fľaša na rol on 10 ml
 1 priehľadná nádoba 50 ml
 1 oranžová fľaša RPET 100 ml
 1 ružová nádoba 100 ml
 1 fľaštička 50 ml
 1 striekacia pumpa 24/410
 1 malá kozmetická špachtľa
 1 veľká kozmetická špachtľa

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien