logo template4

DIY maska na tvár z ružového ílu a konopného oleja

DIY maska na tvár z ružového ílu a konopného oleja

Naša vyživujúca, zvlhčujúca a vyrovnávajúca pleťová maska ​​z ružového ílu a konopného oleja je ideálna pre tých, ktorí majú suchú a zmiešanú pleť. Jemný ružový íl pracuje na absorpcii prebytočného mazu a eliminácii začervenania, zatiaľ čo konopný olej bohatý na antioxidanty dodáva vlhkosť, výživu a rovnováhu. Vyrobiť si doma vlastnú ružovú ílovú masku na tvár je tak neuveriteľné ľahké a nestojí to veľa! 

Ružový íl je vysoko absorbujúci a čistiaci. Používanie pleťovej masky z ružovej hliny raz týždenne pracuje na absorpcii prebytočného mazu a na udržaní pokožky vyváženej, hladkej a zdravej. Ružový íl poskytuje ľahké odlupovanie a podporuje proces regenerácie pokožky. Navyše pomáha eliminovať začervenanie a podráždenie pri problémovej pokožke a je dostatočne jemný na použitie raz týždenne.

Konopný olej je vynikajúci olej na suchú a zmiešanú pokožku. Zlepšuje unavenú, suchú pokožku a vyrovnáva mastnú pleť, je neuveriteľne výživný a bohatý na antioxidanty. Konopný olej je vysoko zvlhčujúci, napriek tomu sa rýchlo vstrebáva a nie je mastný. Pretože je bohatý na omega mastné kyseliny, je obzvlášť prospešný pre osoby s akné, ekzémami, psoriázou a zápalovými stavmi pokožky.

Zloženie
3 lyžice ružového ílu
3 lyžice kaolínovej bielej hliny
3 lyžice konopného oleja (alebo viac, ak je to potrebné)
16 kvapiek éterického oleja z pelargónu
10 kvapiek levanduľového éterického oleja
Postup:
Hlinky a konopný olej pridajte do sklenenej alebo keramickej misky a premiešajte pomocou nekovového riadu (kov bude reagovať s hlinkou). Mixujte, kým nevznikne hladká hustá pasta. V prípade potreby pridajte viac oleja.
Pridajte éterické oleje a znova premiešajte.
Vložte zmes do 120 ml sklenenej nádoby a utesnite ju.
Ako použiť
Táto pekne ružová ílová maska ​​je ideálna pre tých, ktorí majú suchú a zmiešanú pleť, ako aj zrelú pleť. Pôsobí na vyhladenie pokožky, dodanie vlhkosti, výživu a absorpciu prebytočného mazu.

Naneste veľkú vrstvu na suchú a čistú pokožku, vyhýbajte sa oblasti očí. Masírujte krúživými pohybmi a na mastné miesta vyvíjajte trochu väčší tlak. Nechajte pôsobiť 10-15 minút alebo do sucha. Opláchnite teplou vodou. Potom podľa potreby naneste ľahký prírodný zvlhčovač alebo hydrolát na tvár.

Tento recept vystačí na približne tri - štyri aplikácie. Používajte raz týždenne.

Doporučujeme zakúpiť spolu s tovarom


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien