€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Detergent EKO, čistiaci základ

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: e 001547
Dostupnosť: skladom 1 ks
Cena bez DPH: 5.49
6.59 ks

Detergent EKO, čistiaci základ 100 ml

Detergentný základ je mierna amfotérna povrchovo aktívna látka. Obsahuje zložky získané z kokosového oleja: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Lactylát. Získava sa z obnoviteľných zdrojov a je úplne biologicky odbúrateľný. Základ prostriedku spĺňa požiadavky na prírodné suroviny.

Čistiaca báza sa odporúča na prípravu ručne vyrábaných šampónov a DIY mydiel na tvár a telo. Jeho amfotérne umývacie zložky pozostávajú z negatívne aj pozitívne nabitých častíc. Na jednej strane amfotérna nehybnosť spôsobuje, že anióny (mínusy) dobre odstraňujú nečistoty a na druhej strane katióny (plusy) majú bakteriostatický a kondicionačný účinok.

Detergent čistiaci základ jemne a účinne čistí pokožku a vlasy. Má penivé vlastnosti, stabilizuje a zlepšuje kvalitu peny v kozmetike. Základ detergentu pôsobí antistaticky a zabraňuje vzniku statickej elektriny vo vlasoch. Zlepšuje konzistenciu kozmetiky a upokojuje prípadné dráždivé účinky aniónových umývacích látok. Vyhladzuje a zvlhčuje pokožku. Čistiaci základ sa používa ako základná zložka v čistiacich prostriedkoch pre domácnosť, ako sú šampóny, gély, peny, mydlá, pracie prostriedky, ako aj prostriedky na umývanie a umývanie riadu.

Detrgentová báza má optimálne pH v rozmedzí 5,0 -7,0, takže sa blíži prirodzenej reakcii pokožky. Funguje dobre na umývanie všetkých typov pleti, vrátane citlivej pokožky a vlasov.

Dávkovanie
20 – 40 %

Ako používať základ?
Vytvorte si svoju kozmetiku od nuly - Vyskúšajte ako základ pre jemný šampón na umývanie vlasov alebo tyčinkový šampón proti vypadávaniu vlasov s výťažkom z rozmarínu. Použite ako základnú zložku do mydla / peny, mydla alebo kúpeľového mlieka.

Pre ľudí, ktorí hľadajú jemné prostriedky, odporúčame použiť základný čistiaci prostriedok v koncentrácii 20-25%. Avšak pre ľudí, ktorí hľadajú prírodný, jemný, no zároveň dobre umývateľný prostriedok, odporúčame použiť v koncentrácii 30-40%. 

EKO detergentný základ - kozmetické vlastnosti
* čistiaci základ umýva pokožku a vlasy
Skladá sa z dvoch detergentov: Cocamidopropyl Betaine a Sodium Lauroyl Lactylát získaného z kokosového oleja. Čistiaci základ je základnou zložkou šampónov a kúpeľových vôd. Jemne čistí pokožku a vlasy. Nenarúša hydrolipidovú rovnováhu, nedráždi pokožku a nespôsobuje pocit pnutia. V závislosti od koncentrácie v konečnej formulácii bude mať slabší alebo silnejší umývací účinok.

Čistiaci základ má penivý účinok
Je to mierna povrchovo aktívna látka. Detergentný základ má veľmi dobré penivé vlastnosti, umožňuje získať stabilnú penu umývacieho prostriedku. Funguje dobre v čistiacej kozmetike, ako sú tekuté a tyčinkové šampóny, ako aj pleťové a telové mlieka.

Detergentný základ ako zložka čistiacej kozmetiky
Používa sa ako základná zložka čistiacich kozmetických výrobkov. Čistiaci základ dobre funguje v domácich receptúrach na šampóny na vlasy, umývanie tváre, kúpeľové mlieko alebo tekuté mydlo na ruky. Umožňuje vám rýchlo, bez zahrievania, získať vašu obľúbenú kozmetiku na umývanie všetkých typov pokožky a vlasov.

Zloženie INCI Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Lactylate
Pôvod USA
Vzhľad Transparentná svetložltá kvapalina viskóznej konzistencie
Odporúčaná koncentrácia 20 - 40 %
Rozpustnosť Rozpustný vo vode
pH 5,0 - 7,0
Skladovanie
Skladujte tesne uzavreté, pri izbovej teplote, mimo zdrojov tepla a svetla.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien