logo template4

Cistomar - brusnica a vitamín C, Marnys, 30 ks

Cena 23.85
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: z SKU13313
Výrobca: marny´s
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Cistomar - brusnica a vitamín C, Marnys, 30 ks

Americká brusnica, koncentrát v kapsulách. S vitamínom C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
MARNYS® Cistomar je doplnok výživy v kapsuliach na zlepšenie močenia. Kombinované pôsobenie brusníc, fruktooligosacharidov a vitamínu C prispieva k pohode močových ciest. Vhodné pre vegánov.
 
• Vitamín C prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, ako aj k ochrane buniek pred oxidačným poškodením (EFSA).
• Americká brusnica (Vaccinium macrocarpon) sú bobule s kyslou a sťahujúcou chuťou, ktorá pochádza zo vždyzeleného kríka, ktorý rastie v Amerike, od Kanady po juh Čile. V minulosti ho pôvodné obyvateľstvo používalo ako jedlo na výrobu džúsov, želé a džemov a ako fytoterapiu. Proantokyanidíny (PAC) sú flavonoidy nachádzajúce sa vo vysokých koncentráciách v brusniciach a ktorých vlastnosti ako bakteriálneho antiadhézneho činidla sú obzvlášť užitočné pre močové cesty. PAC v MARNYS® Cistomar sa merajú pomocou metódy BL-DMAC, ktorá je najuznávanejšou metódou na ich hodnotenie.
• Fruktooligosacharidy (minimálny obsah inulínu: 90%) zdieľajú vlastnosti s americkou brusnicou.
Návod na použitie:
2 kapsuly denne pred hlavným jedlom, najmenej 30 dní.
Výživové doplnky by sa nemali používať ako náhrada vyváženej výživy. Odporúča sa dodržiavať rozmanitú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Neskladujte pri teplotách nad 30 ° C.
Zloženie:Cranberry (Vaccinium macrocarpon) concentrate powder, fructooligosaccharides, vitamin C and microcrystalline cellulose. Vegetable capsule composition: hypromellose and titanium dioxide.
30 kapsúl

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien