logo template4

Chilli Con Carne 60 g

Výrobca: zoya
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: z SKU10609
Dostupnosť: na sklade
5.75 bez DPH
6.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Chilli Con Carne 60 g

Naše Chilli Con Carne je jedinečná zmes cesnaku, čierneho korenia, chilli prášku, koriandrových semienok, rasce, senovky gréckej, papriky, oregana a soli, všetko spolu pomleté, aby vám poskytlo fantastický a jednoduchý spôsob, ako pripraviť autentické a chutné chilli a jedlo v mexickom štýle. Domov. S touto zmesou vám postačia 2 čajové lyžičky alebo 2 polievkové lyžice (podľa toho, aké štipľavé máte radi chilli) na 500 g mletého mäsa a máte hotovo!

Vedeli ste, že názov tohto obľúbeného mexického jedla „Chilli Con Carne“ je odvodený od skutočnosti, že chilli je jednou z kľúčových ingrediencií, „con“ znamená „s“ a „carne“ znamená „mäso“. Vegetariáni by mohli chilli sin carne, „sin“, čo znamená „bez“. V celom Mexiku sa vyrábajú rôzne chilli vrátane Chilli Verde – chilli na báze bravčového mäsa, ktoré používa zelené papričky habanero alebo jalapeno. Existuje tiež množstvo chilli známych ako White Chilli, ktoré používa kuracie alebo morčacie mäso a biele fazule a žiadne paradajky alebo červené mäso, výsledkom tejto zmesi je biela chilli omáčka.
Navrhované použitie:
Ak chcete podávať , opečte si cibuľu a nasekajte, potom pridajte zmes korenia a nasucho opečte, aby sa uvoľnili prírodné oleje v zmesi korenia, pridajte papriku, fazuľu a kartón passaty alebo pár plechoviek paradajok a nechajte pôsobiť, dusíme do varenia. Ak máte radi viac ohňa, pridajte trochu viac chilli alebo kajenského korenia podľa chuti. Túto zmes môžete použiť aj na dochutenie pečených fazúľ, ochutenie slanej ryže a na prípravu rýchlych taco a enchilada náplní.
Ingrediencie:
Cesnakové granule, mleté ​​čierne korenie, čili prášok, mletý koriander, mletá rasca, mletá senovka grécka, ušľachtilá sladká paprika, mleté ​​oregano a soľ.
* Tento produkt obsahuje chilli papričku, rascu a čierne korenie, ktoré obsahujú prirodzene sa vyskytujúce zdroje salicylátov a ľudia, ktorí jedia diétu bez salicylátov, sa im najlepšie vyhýbajú.
Primiešané:
UK
Produkcia z viac ako jednej krajiny.