logo template4

Bylinná zmes №16, na stres a úzkosť, 200 g

Výrobca: zdravnitsa
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: zdr 46709378
Dostupnosť: na sklade
8.25 bez DPH
9.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Bylinná zmes №16, na stres a úzkosť, 200 g

- 100% prírodný produkt
- Vyrobené v Bulharsku
- Podľa receptov bulharského liečiteľa Petara Dimkova
- Zásoba na jeden mesiac v balení

Bylinná zmes №16 je zložená z 9 druhov bulharských bylín, ktoré možno použiť ako pomoc pri strese, úzkosti, záchvatoch paniky a strachu rôzneho pôvodu. Množstvo vystačí na mesačný príjem!

Akcia

Komonica
Bylina má upokojujúci a uspávajúci účinok. Má tiež analgetické a antispazmodické účinky. Bulharské ľudové liečiteľstvo používa komonicu na bolesti hlavy, neurasténiu, hystériu, klimakterické poruchy.

Hloh
Bylina rozširuje cievy a zlepšuje prekrvenie srdca a mozgu. Stredne znižuje vysoký krvný tlak. Má schopnosť upokojiť centrálny nervový systém.

Oregano
Oregano je bohaté na esenciálne oleje a prírodné flavonoidy, čo z neho robí vynikajúce tonikum pre udržanie celkového zdravia a vitality. Listy rastliny normalizujú koncentráciu glukózy v plazme a tonizujú nervový systém.

Medovka
Medovka upokojuje nervový systém, pôsobí spazmolycko-antispastikum, analgetikum. Bulharské ľudové liečiteľstvo používa bylinku pri neurózach, neurasténii, poruchách neurogénneho pôvodu, závratoch, bolestiach hlavy a pod.

Mäta
Bylina má upokojujúci, analgetický, antiseptický, antispazmodický účinok. Mäta dobre pôsobí pri nervozite, bolestiach hlavy, migréne, nespavosti a ďalších.

Tymián
Tymián má určitý analgetický účinok, upokojuje nervový systém, pôsobí pri nervovom vzrušení, nespavosti, bolestiach hlavy a pod.

Srdcovník
Bylina upravuje srdcovú frekvenciu a menštruáciu. Rozširuje cievy, pôsobí močopudne, znižuje krvný tlak. Bulharské ľudové liečiteľstvo úspešne používa srdcovník pri duševnej únave a bolestiach hlavy.

Valeriana
Valeriana sa používa pri nespavosti, neuróze, nervovom búšení srdca, kritickom veku, bolestivej menštruácii, epilepsii, strume, závratoch a ďalších.

Levanduľa
Bylina pôsobí upokojujúco na nervový systém, odstraňuje kŕče hladkého svalstva, má analgetické a dezinfekčné účinky. V ľudovom liečiteľstve sa levanduľa používa pri nervovom vzrušení, neurasténii, nespavosti, srdcovej neuróze, migrénových bolestiach hlavy.

Ingrediencie:

Bylinná zmes №16 obsahuje 200 g sušených bylín v pomere:
- Komonica (Melilotus): 20 %
- Hloh (Crataegus Monogyna): 15%
- oregano (Оriganum vulgare): 15%
- Medovka lekárska (Melissa officinalis): 10%
- Mäta (Metnha): 10 %
- tymian (tymus): 10%
- Srdcovník (Leonurus Cardiaca): 10 %
- Valeriana (Valeriana Officinalis): 5 %
- Levanduľa (Lavandula Angustifolia): 5 %

Spôsob prípravy:

2 polievkové lyžice bylinnej zmesi dáme do 400 g horúcej vody a varíme 2 minúty. Po vychladnutí precedíme. Užívajte 100 g 3-krát denne po jedle.

Skladujte na suchom, vetranom mieste, chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Balenie: 200 g
Pôvod: Bulharsko
Zloženie: zobraziť popis
Prepravná hmotnosť: 0,220 kg
Vhodné pre: Dospelých, Vegetariánov, Vegánov