logo template4

Bioformula 1 (pre stres a nespavosť)

Kód produktu: z SKU1434
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
8.35
ks

Bioformula 1 (pre stres a nespavosť)

Indikácie:

poruchy spánku;
nervozita a úzkosť;
skúška a tréma;
hyperaktivita (vrátane detí);
hormonálna nerovnováha (väčšinou u žien), spôsobujúca búšenie srdca, poruchy spánku, nervozitu.
Bylinkový vzorec je neškodný. Neexistujú žiadne vedľajšie účinky. Vhodné pre všetky vekové kategórie. Nevytvára závislosť.

Bylinkový vzorec pozostáva z:

Hloh - zlepší prietok krvi do srdcového svalu a do istej miery zabráni nočnému infarktu. Veľmi prospešné pre starých ľudí so sklerózou myokardu. Dobré aj pri vegetatívnych poruchách, ktoré často sprevádzajú perimenopauzu, menopauzu a ochorenia štítnej žľazy.

Kvet prvosienky - klasická bylina s miernym relaxačným účinkom, ktorá sa v bulharskom ľudovom liečiteľstve používa na zlepšenie spánku a zníženie napätia.

Melissa - vynikajúci antispastický účinok, mierny a neškodný prostriedok na zmiernenie stresu. Pomáha tiež pri náklonnosti k migréne, srdcovej neuróze, palpitácii, gastrointestinálnemu syndrómu.

Passiflora/ mučenka - mierny spazmolytický a relaxačný a antidepresívny účinok. Dobrý účinok na hyperaktívne deti.

Avena Sativa / ovos - klasický relaxant v ľudovom liečiteľstve, pomáha pri zotavovaní, pomáha pri prekonávaní závislostí vrátane fajčenia. Žiadne vedľajšie účinky. Jedná sa o špeciálnu homeopatickú tinktúru kvitnúcej Avena sativa.

Chmeľ - účinok podobný estrogénu, vďaka čomu je vhodný na PMS a vegetatívne reakcie počas perimenopauzy a menopauzy.

Použitie:
20 kvapiek 2 - 3 krát denne v prípade zvýšenej nervozity a 40 kvapiek pred spánkom v prípade nespavosti. Môžu sa užiť ďalšie dávky. Žiadne riziko predávkovania. Deti staršie ako 6 rokov: 10 kvapiek 2 - 3 denne s vodou alebo iným nápojom.

50 ml


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien