logo template4

BIO VÁŠNIVÝ ČERVENÝ LAK NA NECHTY 5 ml

Cena bez DPH 4.20
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: a 1207
Výrobca: aroma
: 24 mesiacov
ks

BIO VÁŠNIVÝ ČERVENÝ LAK NA NECHTY

Exkluzívna inovácia, tento lak na nechty zložený na 85% z biologických zdrojov, je vyrobený bez kontroverzných zložiek, ktoré sa klasicky používajú v lakoch a sú známe svojimi škodlivými účinkami na zdravie („14 free“). Výsledok dlhých mesiacov výskumu je tento patentovaný vzorec vyrobený zo 100% rastlinných pigmentov a za svoju jedinečnú a žiarivú farbu vďačí reďkovke! Vďaka svojej bohatosti na pistáciovú mastixovú živicu a jojobový olej posilňuje a skrášľuje vaše nechty. Rastlinný odtieň, elegantný a nadčasový, veľmi pôvabný.

VLASTNOSTI

• Tento lak na nechty, ktorý je vyrobený na základe fermentácie manioku, zemiakov, pšenice a kukurice, obsahuje viac ako 85% zložiek rastlinného pôvodu. 

• 100% rastlinné pigmenty z bazy čiernej.

• Obohatený o  spevňujúcu a vytvrdzujúcu pistáciovú lentiskovú živicu pre starostlivosť o vaše nechty.

• Vegánsky,  tento lak na nechty neobsahuje karmín .

• 14 free:  tento lak na nechty je formulovaný bez kontroverzných zložiek,  ktoré sa v lakoch na nechty bežne používajú a sú  známe svojimi škodlivými účinkami na zdravie a životné prostredie: je formulovaný bez toluénu , bez formaldehydu * , bez formaldehydovej živice * , ftaláty , bez syntetického gáfru , kolofónie , bez xylénu , bez krémov ( benzofenón , etocrylén, oktokrylén), syntetické farbivá , bez minerálnych pigmentov , bez živočíšnych farbív , styrén * , niklu *  (a samozrejme bez parabénov a fenoxyetanol, ktoré nie sú vhodné komponenty laky).  

* v súlade s predpismi

Chráňte lak pred horúčavou a svetlom.
Odporúčaná doba používania tohto produktu je 24 mesiacov.

- Horľavý, chráňte pred akýmkoľvek plameňom, zdrojom tepla alebo vznietením.
- Po použití fľašu dobre uzavrite.
- Uchovávajte mimo dosahu detí.
- Neprehĺtaj. Výpary nevdychujte dlhšiu dobu.
- Neaplikujte na pokožku. V prípade náhodného vystavenia pokožke ju dôkladne opláchnite mydlom a vodou.
- Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami je potrebné ich niekoľko minút dôkladne vymyť čistou vodou a vyhľadať lekára.

Zloženie:

Butylacetát (rozpúšťadlo rastlinného pôvodu) , etylacetát (rozpúšťadlo rastlinného pôvodu) , nitrocelulóza (čiastočne získaná z rastlinného pôvodu) , izosorbid dikaprylát / kaprát, kopolymér kyselina adipová / neopopyl glykol / anhydrid kyseliny trimelitovej, alkohol, Mannan, Antokyany (rastlinné farbiace pigmenty) , Stearalkonium Bentonit (suspenzné činidlo) , Kyselina citrónová látka upravujúca pH) , Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový olej) , triglycerid kaprylový / kaprinový ( emollient), Koreňový extrakt Lithospermum Erythrorhizon (farbiace pigmenty) rastliny) , diacetónový alkohol, N-butylalkohol, guma Pistacia Lentiscus(Živica ) , kyselina fosforečná.


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien