logo template4

Bhringraj prášok 100 g

Výrobca: henna fox
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: z SKU2189
Dostupnosť: na sklade
5.16 bez DPH
6.19 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Bhringraj prášok 100 g

 
Podporuje rast vlasov. Posilňuje vlasy a pomáha proti ich vypadávaniu. Dobre sa kombinuje s inými indickými bylinkami a zmesami na umývanie a vyživovanie vlasov. Pri pravidelnom používaní môžu vlasy mierne stmavnúť.
 
Ako použiť:
Požadované množstvo sa zmieša s vodou, aby sa získala suspenzia. Naneste na pokožku hlavy a vlasy a nechajte pôsobiť 30 minút až 1 hodinu. Dôkladne opláchnite vodou.
 
zloženie:
Extrakt z Eclipta Alba 100 g
 
Bhringaraj, ajurvédska bylina nájdená v celej Indii, je známa aj ako Eclipta alba. Bhringaraj sa považuje za rasayanu alebo látku, ktorá omladzuje. Má protizápalové vlastnosti, liečivé vlastnosti a môže pomôcť zlepšiť videnie a sluch. Bhringaraj sa môže používať v práškovej forme alebo ako olej; všetko záleží na vašich preferenciách a zamýšľanom použití.
 
3 Výhody pre vlasy
Maska proti šedinám - Pre vlasy, ktoré chcú bojovať proti šedej, je tento prášok užitočným nástrojom. Niekedy sa pridalo do indiga a konope, aby sa vytvorili prírodné farbivá na vlasy.
Rast vlasov - prášok Bhringaraj sa považuje za najlepší ájurvédsky liek na vypadávanie vlasov. Tento prášok je vynikajúci na stimuláciu rastu, ak máte zdravotný stav, stres alebo vyplnenie upadajúcej vlasovej línie. Väčšina z nich ho používa ako olej na masáž v postihnutých oblastiach buď ako predúpravu pred šampónom alebo nočný rituál.
Uvoľňovač infekcií hlavy - Bhringaraj prášok sa môže tiež používať ako odlupovač pokožky hlavy a vďaka protizápalovým vlastnostiam je skvelý na upokojenie zapálených miest pokožky hlavy a udržanie infekcií pokožky hlavy na uzde. Skvelé pri znižovaní problémových lupín.

Bhringaraj práškový Exfoliator

2 lyžice Bhringaraj prášok
Voda (stačí na to, aby sa zamiešala do hustej pasty)
1 lyžička. sírneho prášku
Prášok a vodu zmiešajte do hustej pasty. Najskôr trochu vody a podľa potreby pridajte kvapky. Požadovaná konzistencia je hustá pasta. Prášok síry rozpustite v čajovej lyžičke vody (mala by byť ešte zrnitá) a pridajte do pasty Bhringaraj. Po šampónovaní naneste na pokožku hlavy kruhovými pohybmi s končekmi prstov. Dôkladne opláchnite, aplikujte zvlhčovač ako obvykle.