logo template4

Bazalka ct Linalool esenciálny olej 10 ml

Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: m 1562
Dostupnosť: na sklade
5.83 bez DPH
6.99 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Bazalka ct Linalool esenciálny olej 10 ml

Tradične sa používa v spazmolytických, antibakteriálnych a upokojujúcich aplikáciách. Oživuje myseľ, dodáva silu a jasnosť a pomáha nájsť správnu rovnováhu. Môže tiež pracovať na uvoľnení svalového napätia. Dobré tonikum a regeneračné činidlo pri nervových poruchách, bolestiach súvisiacich so stresom.

Bazalka Linalool, viac ako len známa vôňa spojená s talianskym jedlom, má zelenú bylinkovú arómu s mierne sladkými tónmi, ktoré majú pozoruhodné liečivé účinky. Ak bojujete s prechladnutím, použite Basil Linalool na boj proti omámeným pocitom. Na rozdiel od iných esenciálnych olejov z bazalky má bazalka linalool príťažlivejšiu arómu, ktorá akosi zostáva dominantná. Bez ohľadu na to, ako ho používate, tento éterický olej funguje skvele na uvoľnenie a vyčistenie mysle po dlhom dni. Pridajte ho do nosiča podľa vášho výberu a pomôžte tak uvoľniť napäté svaly spôsobené stresom v každodennom živote.
Bazalka linalool: spojenec pre výdatné jedlá
Po výdatnom jedle vám éterický olej z bazalky pomôže stráviť a zníži pocit nafúknutia.
Vlastnosti
Podporuje dobré trávenie a prispieva k podpore pečene, najmä v prípade spomaleného trávenia alebo pocitu nadúvania.
Pomáha udržiavať vitalitu a tonus, najmä v prípadoch duševnej alebo fyzickej únavy.
Podporuje pozitívne myslenie.
Podporuje správne fungovanie močových ciest zrelého muža.

Možné združenie
Pri masáži zriedte 20 kvapiek bazalky linalool, 20 kvapiek mäty piepornej a / alebo 20 kvapiek feniklu v 100 ml neutrálneho rastlinného oleja.
Aromatické - rozptyľujte 2-3 kvapkami na 100 ml vody alebo používajte v osobnom inhalátore. Topické - Zrieďte v nosiči maximálne 3,3%.

Môže sa použiť na difúziu, inhaláciu alebo na pokožku v správnom zriedení. Používa sa v parfumérii na sladko-citrusové, aromatické a svieže akordy.

Kvalita: 100% čistý a prírodný, botanicky a biochemicky definovaný, nedenaturovaný, neriedený éterický olej
Esenciálny olej získavaný parnou destiláciou čerstvých nadzemných častí, kvitnúce vrcholy Ocimum basilicum
Vôňa: svieža, aromatická, anízová, ovocná, korenistá, zelená
Vzhľad: bledožltá až jantárovo žltá kvapalina
Hlavné zložky: linalool, 1,8-cineol, eugenol
Chemotyp: Linalool

INCI: Ocimum Basilicum Oil

Všeobecné použitie: aromaterapia, parfuméria, kozmetika

Upozornenia:
Nepoužívať počas tehotenstva a laktácie. Nepoužívať pre deti do 6 rokov a staršie osoby. Používajte v nízkych dávkach a obmedzenú dobu. Možné pôsobenie podobné estrogénu. Vyhýbajte sa u osôb s epilepsiou.

Nikdy nepoužívajte éterický olej neriedený, pokiaľ vám to neodporučí poskytovateľ zdravotnej starostlivosti a certifikovaný aromaterapeut alebo bez konzultácie so skúseným a vyškoleným aromaterapeutickým lekárom.
Pred použitím éterických olejov odporúčame konzultovať s lekárom, ak ste tehotná, epileptička, máte rakovinu, problémy s pečeňou alebo akékoľvek iné závažné ochorenie, a skôr ako začnete používať éterické oleje pre kojencov a deti.
Esenciálne oleje uchovávajte mimo dosahu kojencov, detí a všetkých domácich miláčikov.
Aj keď sú niektoré z éterických olejov terapeutické / potravinárske, neodporúčame použitie éterických olejov na vnútorné použitie, pokiaľ nie sú predpísané vašim lekárom alebo certifikovaným aromaterapeutom na správne dávkovanie a použitie. Pred požitím akýchkoľvek éterických olejov sa poraďte so svojím zdravotníckym pracovníkom alebo skúsenými a trénovanými odborníkmi na aromaterapiu.

Skladovanie: na chladnom a suchom mieste, chránené pred svetlom

Bazalkový esenciálny olej: Benefity a použitie