€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

Bambusové vatové tyčinky box / 200 ks

Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: ag BamEB-01
Dostupnosť: na sklade
2.16 bez DPH
2.59 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Bambusové vatové tyčinky box / 200 ks

Bambusové vatové tyčinky vyrobené z ekologického bambusu a organickej bavlny sú najlepšou ekologickou alternatívou k plastovým tyčinkám. Používame silné, hrubé a odolné druhy bambusu, aby sme zaistili, že naše bambusové tyčinky na čistenie uší sa ťažko zlomia a budú podporné pri čistení uší.

Naše bambusové vatové tampóny sa dodávajú zabalené v kraft papierovej škatuľke s nulovým odpadom. Jednoducho otvorte a nechajte svoje ekologické vatové tampóny v kúpeľni, pripravené na použitie kedykoľvek!

Bambusové vatové tyčinky do uší možno použiť aj na odstránenie očného make-upu na ťažko dostupných miestach. Vatové tampóny majú savý povrch, ideálny na odstránenie make-upu z kútikov očí.

Sada obsahuje:

200 x bambusové vatové tyčinky
1 x kraft papierová krabica

Výhody :

- vyrobené z organickej bavlny

- sú biologicky odbúrateľné

- hypoalergénne - nižšie riziko vzniku podráždenia

-  vhodné pre každodenné použitie

-  neobsahujú parfémy ani farbivá

 Využijete ich pre hygienu celej rodiny.


Bambusové vatové tampóny bez plastov: Naše bambusové vatové tampóny sú vyrobené zo 100% organického bambusu a bavlnených vlákien. Obaly, ktoré používame, sú recyklované a vyrobené z kraftového papiera.
Odolné a podporné: Vyrobené z vysoko kvalitného pevného bambusu, ktorý zaisťuje, že sa vaše vatové tampóny počas čistenia nezlomia ani neohnú.
Bambusové odstraňovače make-upu: Ideálne na jemné odstránenie nepoddajného očného make-upu. Absorpčné bavlnené konce sú dokonale navrhnuté tak, aby siahali do kútikov vašich očí.
Praktická škatuľka: Naše bambusové vatové tampóny sú balené v pohodlnej kraft papierovej škatuľke. Otvorte a položte ich na kúpeľňovú dosku alebo kozmetický stolík, aby ste k nim mali ľahký prístup, keď ich budete potrebovať!
Kompostovateľné a biologicky rozložiteľné: Naše ekologické vatové tampóny sú vyrobené zo 100% organických materiálov. Sú plne biologicky rozložiteľné a kompostovateľné.

Naše kúpeľne sú verejným nepriateľom číslo 1, pokiaľ ide o odpad! Prechod na ekologickú alternatívu vatových tyčiniek je skvelým začiatkom, ale nekončíme!
Vatové tyčinky sú 100% biologicky rozložiteľné, čo znamená, že ich používaním nespôsobujete žiadny plastový odpad. Od obalov, ktoré sú úplne bez plastov a sú plne recyklovateľné, až po tyčinky vyrobené z bambusu, veľmi udržateľnej plodiny.

Vatové tyčinky, vatové tampóny, q-tipy, nech už ich nazvete akokoľvek, sú vždy také pohodlné, že sa zvyknú používať takmer každý deň. Žiaľ, bežné plastové vatové tyčinky na trhu sa nedajú recyklovať a často sa spláchnu v záchode a končia vo vodných tokoch, ocitnú sa v bruchu vodných živočíchov a vtákov a dokonca aj na chvostoch morských koníkov. 
Prečo bambusové vatové tyčinky?
Výmena za bambusový vatový tampón je jednou z najjednoduchších výmen s nízkym odpadom, tieto bezplastové vatové tyčinky sa dodávajú v balení po 200 ks v recyklovateľnej krabici bez plastov.

Bambus použitý na ich výrobu je veľmi udržateľná plodina; rýchlo rastúca tráva, nepotrebuje žiadne hnojivo a sama sa regeneruje z vlastných koreňov, takže ju netreba presádzať.

Použite tieto bambusové vatové tyčinky presne tak, ako by ste použili plastovú možnosť, či už na čistenie, umenie a remeslá alebo na odstránenie make-upu. Fungujú úplne rovnako bez toho, aby poškodzovali životné prostredie.