logo template4

Balík chrípka a nachladnutie

Výrobca: faunus
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: fau 1335
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 29.92
35.90
ks

Balík chrípka a nachladnutie

Prispieva k normálnemu fungovaniu dýchacieho systému a k zlepšeniu dýchacej kapacity.
Toto balenie vám pomáha predchádzať alebo liečiť chrípku a prechladnutie od prvých príznakov posilnením imunitného systému, zvýšením obranyschopnosti a vytrvalosti tela, znížením nepríjemných pocitov v dýchacích cestách a zlepšením normálneho fungovania dýchacieho systému zlepšením kapacita dýchacích.

Balenie je určené na 24-dennú kúru.

Balenie obsahuje:
ČAJ RESPIRATORUS 90 g - 2 ks

SIRUP RESPIRATORUS 200 ml - 2 ks

VITAMINIZAČNÝ SIRUP 200ml - 2 ks

PROPOLISOVÁ TINKTÚRA 20 ml - 1 ks

Kombináciou týchto produktov, ktorých zloženie obsahuje iba prírodné zložky s mnohými priaznivými účinkami na zdravie dýchacích ciest, sa dosahuje expektoračný a antitusický účinok, ktorý je možné použiť pri suchom kašli aj pri vylučovaní kašľa.

Unikátna kombinácia rastlín ponúka aj antispastický, protizápalový, antiseptický, vitaminizačný, všeobecný tonizujúci a protianemický účinok a môže byť použitá ako doplnok pri čiernom kašli, spastických a astmatických, pri akútnych a chronických bronchitídach alebo laryngitídach.

ČAJ RESPIRATORUS
Je to jedinečná kombinácia starostlivo vybraných rastlín s antitusickým, expektoračným, spazmolytickým, protizápalovým a antiseptickým účinkom pre dobré zdravie dýchacieho systému.

prísady
Zloženie: Tymián (Thymus serpyllum) nadzemné časti (20%), listy skorocelu (Plantago major) (20%), púčiky borovice (Pinus sylvestris) (20%), nadzemné časti kotúča modrastého (Eryngium planum) (20%), lipkavec pravý ( Galium verum) nadzemné časti (10%), kvety nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis) (5%), listy mäty (Mentha piperita) (5%).

SIRUP Respiratorus
Obsahuje prírodné extrakty starostlivo vybraných rastlín s antitusickými a expektoračnými účinkami, dekongestujúce dýchacie cesty, ktoré sa používajú na zdravie dýchacích ciest, pri záchvatoch suchého kašľa, podráždenia alebo kašľa so sekrétmi, podporujúcimi ich vylučovanie.

prísady
Zloženie: invertný cukor; výťažky z: tymián (Thymus serpyllum) nadzemné časti (20%), kvety prvosienka (Primula officinalis) (20%), listy skorocelu obyčajného (Plantago major) (20%), púčiky borovice (Pinus sylvestris) (20%), Eryngium planum nadzemné časti (20%); éterické oleje (0,01%) z: borovice (Pinus sylvestris), mäty (Mentha piperita), šalvie lekárskej (Salvia officinalis).

Priaznivý účinok týchto dvoch výrobkov je daný vysokým obsahom rastlín:

Tymián sa používa už od čias mezopotámskej civilizácie. Fytoterapeutické prípravky na báze tymianu sa široko používajú pri spastickom, astmatickom a kŕčovitom kašli.

Listy skorocelu obsahujú iridoid nazývaný aucubín a flavonoidy, ako aj slizy, prchavé oleje a antibiotiká, fytoncidy, fylochinón, karotenoidy a minerály. Toto komplexné zloženie dáva produktu expektoračný účinok. Skorocel sa používa hlavne pri bronchitíde, astme, laryngitíde a faryngitíde.

Borovicové púčiky majú antiseptický a protizápalový účinok a používajú sa pri infekciách dýchacích ciest, laryngitíde a faryngitíde.

Kotúč má zmäkčujúci, antitusický účinok a zaisťuje dobré fungovanie dýchacieho systému.

Lipkavec fluidizuje bronchiálne sekréty a úspešne sa používa pri bronchitíde, zápale pľúc, astme.

VITAMINIZAČNÝ SIRUP
Obsahuje prírodné rastlinné výťažky s vitaminizačnou úlohou, ktoré posilňujú imunitu tela.

prísady
Zloženie: invertný cukor; výťažky z: plodov rakytníka (Hippophae rhamnoides) (35%), plodov šípky (Rosa canina) (35%), nadzemných častí Echinacea (Echinacea purpurea) (15%), listov žihľavy (Urtica dioica) (15%); éterické oleje (0,01%) z: citrón (Citrus limonum), eukalyptus (Eucalyptus globulus), škorica (Cinnamomum zeylanicum).

Priaznivý účinok produktu je daný vysokou koncentráciou aktívnych zložiek.

Plody rakytníka (35%) majú silné vitaminizačné a tonizačné účinky vďaka svojmu komplexnému zloženiu, majú vysoký obsah vitamínov rozpustných v tukoch (A, E, F, D), vitamínov rozpustných vo vode (C, P, K, B komplex), esenciálne mastné kyseliny (olejová, linolová, pantoténová, palmitová atď.), alfa a beta karotén, lykopén, tokoferoly a fytosteroly.

Plody šípky (35%) sú tiež prírodným multivitamínom s antioxidačným, imunostimulačným a vitaminizačným účinkom.

Echinacea (15%) prispieva k normálnemu fungovaniu imunitného systému a podporuje telo v boji proti vírusom, baktériám a plesniam.

Štúdie demonštrujú imunostimulačný, protizápalový, protinádorový účinok vďaka jedinečnému mechanizmu účinku vďaka jeho jedinečnému zloženiu: inhibuje hyaluronidázu, tj zastavuje invazívny účinok baktérií a inhibuje množenie vírusov, pričom je aktívny na vírus chrípky, vírus AH5N1 , vírus AH1N1 (vírus prasacej chrípky), vírusy Herpes simplex typu 1 a typu 2.

Extrakt zo žihľavy (15%) zlepšuje tonus a odolnosť tela.

Spôsob podávania Čaj a sirup
Pripravte infúziu čaju nasledovne: pripravte z 2 čajových lyžičiek bylín pridaných do 200 ml vriacej vody, vydržte 15 minút. pri izbovej teplote, potom preceďte. Pite pohár infúzie 3 krát denne po dobu 30 minút. pred jedlom, na prázdny žalúdok. Lyžičku sirupu vložte do každej šálky čaju.

TINKTÚRA PROPOLISU
Vyniká svojimi antioxidačnými, protiplesňovými a antibakteriálnymi vlastnosťami, ktoré sú prospešným prírodným liekom na posilnenie imunitného systému.

Zaisťujeme kvalitu nášho produktu, pretože celý výrobný proces sa vykonáva ručne, v súlade s normou hygieny a bezpečnosti potravín ISO 22000: 2018 TUV Austria.

Propolisová tinktúra je koncentrovaný hydroalkoholický extrakt surového propolisu s koncentráciou 30 g propolisu na 100 ml roztoku.

Tinktura sa získava macerovaním surového propolisu v 80% potravinovom etylalkohole počas dvoch týždňov, potom sa produkt filtruje a balí do fliaš.

prísady
Propolis 30%; etylalkohol min. 80% v / v

Propolis
má silné antioxidačné, antibakteriálne a antivírusové vlastnosti

stimuluje tvorbu protilátok vďaka svojmu bohatému obsahu vo flavonoidoch, zlúčeninách z rodiny polyfenolov, ktoré farbia rastliny, s priaznivým účinkom na posilnenie imunitného systému.

je vynikajúce prírodné antibiotikum

Moderné štúdie o vlastnostiach propolisu ukázali, že propolis zničí 21 baktérií, 9 druhov parazitických húb, 30 druhov vírusov

mechanizmus účinku nám ukazuje, že inhibuje množenie baktérií a obnovuje nimi poškodené tkanivá

je účinný pri zmierňovaní chorôb dýchacích ciest s bohatým vylučovaním a bronchitídou, podporuje vylučovanie nadmerného množstva vylučovania z dýchacích ciest

Spôsob podávania Tinktúra
Dospelí a mladí ľudia nad 15 rokov: 30 kvapiek tinktúry 3-krát denne, na prázdny žalúdok.

Deti od 7 do 14 rokov: 10 - 15 kvapiek tinktúry 3-krát denne na prázdny žalúdok.

Dôležité!
Toto balenie je kontraindikované pre deti do 7 rokov, tehotné alebo dojčiace ženy, osoby s cukrovkou, osoby s alergiou na propolis, osoby zakázané / obmedzené na alkohol.

Uchovávajte mimo dosahu malých detí!

Chráňte pred svetlom, vlhkosťou a teplom.

Použiť interne.

Dobre vedieť
Naše výrobky sú stopercentne prírodné a získavajú sa ručným spracovaním.

Neobsahujú umelé konzervačné látky ani farbivá!

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien