logo template4

Anti stress 25 kapsúl

Cena 3.49
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: P med-0048
Výrobca: medica
: 24 mesiacov
ks

Anti stress 25 kapsúl

Boj proti každodennému stresu kvôli vysokému obsahu vitamínov skupiny B (rakytník), ako aj látok so sedatívnym účinkom (passiflora) a adaptogénmi (ženšen).
Farmakologický účinok:
Passiflora/ mučenka je známa (kvôli prítomnosti škodlivých alkaloidov a flavónov) pre sedatívne účinky, analgetikum. Inhibuje motorickú aktivitu, zvyšuje frekvenciu dýchania. Klinické štúdie preukázali, že mučenka má pri vysokých dávkach sedatívny účinok a pri nízkych dávkach anxiolytické účinky.
Koreň ženšenu má svojím obsahom v ginsenosidoch a prostisole široké spektrum farmakologických účinkov, posilňujúci účinok na pozitívne ovplyvnenie imunostimulačnej erytropoézy so zvyšujúcou sa rezistenciou a schopnosťou tela brániť sa proti stimulačným hepatoprotektívnym antiaterosklerotickým účinkom na reprodukčné a psychosexuálne funkcie. Účinky ženšenu na anxiolytický CNS sú veľmi dôležité na prevenciu a boj proti symptómom neurasténie a neurovegetatívnej dystónie.
Rakytník má vysoký obsah vitamínu C., komplexu B. Veľmi dôležitý je vitamín B6, ktorý je uznávaný pre svoje priaznivé účinky v boji proti stresu
Zloženie: - Kvet mučenky (Passiflora incarnata) 0,040 g; - Ženšen (Panax ginseng) 0,010 g; -Rakytník rešetliakový / Hippophae) 0,025g;
asociácie: stres: podávať bez alkoholu: 1 - 2 cps 3x denne. balenie, prezentácia: Fľaša s 25 kapsulami


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien