€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

ALOE VERA šťava s panthenolom

vyberte veľkosť:
100 ml 4.790
1000 ml 24.900
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: vds 253
Dostupnosť: na sklade
3.99 bez DPH
4.79 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

ALOE VERA šťava s panthenolom

Lisovaná šťava z dužinatej rastliny aloe vera s vitamínom B5/ panthenolom. Aloe vera má pozitívne vlastnosti z hľadiska regenerácie pokožky. Aloe Vera je účínná pri suchej a popraskanej pokožke, pri podráždeniach pokožky, napr. po opaľovaní.

List starostlivej všestrannej aloe vera sa skladá z troch zložiek: listovej kôry, listovej šťavy a listovej dužiny alebo dužiny, z ktorej sa získava ľahký tenký gél.
Gél z aloe vera sa často začleňuje do rôznych kozmetických prípravkov, predovšetkým vo vodnej fáze. Jeho upokojujúca, veľmi ošetrujúca a harmonizujúca vlastnosť je obzvlášť prospešná pre citlivú a suchú pokožku.
Aloe Vera je skutočný elixír krásy - viaže vlhkosť v pokožke a urýchľuje tvorbu nových kožných buniek, preto by nemala chýbať v žiadnom zložení pre suchú, zrelú pleť.
Aloe vera sa používa v mnohých výrobkoch po opaľovaní, vo zvlhčovacích telových mliekach, vo formuláciách pre podráždenú a zmiešanú pleť, ako aj v osviežujúcich tekutinách a tonikách na tvár.

Aloe Vera má zvlhčujúci účinok, posilňuje štruktúru vlasov a revitalizuje slabé vlasy. Je vhodný aj na šupinatú pokožku hlavy, pretože podporuje prekrvenie pokožky hlavy a vyhladzuje a posilňuje štruktúru vlasov.

Vzhľad
tekutý
Hlavný účel
Suroviny pre deodoranty, suroviny pre slnečnú kozmetiku a po opaľovaní, suroviny pre starostlivosť o dieťa, suroviny pre starostlivosť o vlasy, suroviny pre starostlivosť o zuby, základné prostriedky na čistenie a čistiace prostriedky, gély na vodnej báze (sprchový gél, šampón na vlasy atď.)
Spracovanie v prírodnej kozmetike
Vodná fáza
Typ pokožky / typ vlasov
Detská pokožka, celulitída, strie, mozoly, drsná oblasť pokožky, popraskaná pokožka, starostlivosť po opaľovaní, citlivá, veľmi citlivá pokožka, jemné, poletujúce vlasy, matné, ochabnuté vlasy, normálna, bezproblémová pokožka, zrelá pokožka, šupinatá pokožka hlavy, veľmi citlivá pokožka, veľmi suchá, šupinatá pokožka, suchá, krepovitá, kučeravé vlasy, pokožka so škvrnami, zmiešaná pokožka, sklon k tvorbe pupienkov a usadenín, akné

Množstvo použitia: 2-70%

INCI: Aloe Barbadensis,Panthenol, Ascorbic acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate,