logo template4

5-HTP a melatonín, podpora spánku, 60 kapsúl

Výrobca: bioherba
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 11369055
Dostupnosť: vypredané
8.74 bez DPH
10.49 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

5-HTP a melatonín, podpora spánku, 60 kapsúl

5-HTP (L-5 hydroxytryptofán) je prekurzorom serotonínu a udržuje tak zdravé hladiny tohto dôležitého neurotransmiteru. Kombinácia 5-HTP s čistým melatonínom poskytuje dvojkrokový prístup k zdravému spánku, ktorý podporuje produkciu neurotransmiterov.

5-HTP (L-5 hydroxytryptofán) prispieva k normálnej funkcii nervového systému a spánku, zmierňuje príznaky fibromyalgie. 5-hydroxytryptofán (5-HTP) sa premieňa na serotonín. Serotonín, tiež známy ako 5-hydroxytryptamín alebo „hormón šťastia“, prenáša nervové impulzy medzi mozgovými bunkami. Nachádza sa hlavne v mozgu, kde sa syntetizuje, ako aj v červených krvinkách. Hladina serotonínu v tele je kľúčom k nálade, chuti do jedla, sexualite a ďalším.

Melatonín sa používa ako doplnok výživy pri problémoch so spánkom, vč. nespavosť spôsobená užívaním betablokátorov. Melatonín tiež pomáha pri príznakoch spôsobených zmenou časového pásma, pretože pomáha regulovať biologické hodiny.

Zloženie:

5-HTP (5-hydroxytryptofán), melatonín.

Obsah v 1 kapsule: 270 mg
- 5-HTP: 50 mg
- Melatonín: 3 mg

Obsah v dennej dávke: 810 mg
- 5-HTP: 50 mg
- Melatonín: 3 mg

Pomocné látky: želatína.

Navrhované použitie:

Ako doplnok výživy užite jednu kapsulu denne pol hodiny pred spaním.

Neužívajte tento liek, ak ste tehotná alebo dojčíte. Ak užívate lieky na predpis, pred použitím sa poraďte s lekárom.

Doplnok stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nepoužívajte od osôb mladších ako 18 rokov. Nepoužívajte ako náhradu pestrej stravy. Melatonín môže spôsobiť ospalosť. Neužívajte pred jazdou.

Balenie: 60 kapsúl