logo template4

Masážny olej s esenciálnymi olejmi Heighten Awareness

vyberte veľkosť:
100 ml 5.790
1 kg 49.990
Výrobca: ancient wisdom
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: MOL-10
Dostupnosť: na sklade
4.83 bez DPH
5.79 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Masážny olej s esenciálnymi olejmi Heighten Awareness

Masážny olej na zvýšenie povedomia je dokonalým dotykom pre chvíle preťaženia, keď potrebujete uvoľniť stres a vrátiť sa späť do prítomného okamihu. Vyrobené z čistého hroznového oleja obohateného o bergamot, čierne korenie a esenciálne oleje petitgrain. Svieža kvetinová vôňa bergamotu je prirodzeným stimulátorom nálady, zmierňuje napätie, úzkosť a podporuje šťastie. Upozorňujeme, že bergamot je fototoxický a preto by ste sa po použití tohto oleja nemali vystavovať slnečnému žiareniu. Čierne korenie je stimulujúci esenciálny olej, ktorý čistí pokožku silnými antibakteriálnymi vlastnosťami, ktoré odstraňujú toxíny a nečistoty a umožňujú pokožke dýchať. Je známe, že jeho teplá pižmová aróma podporuje emocionálnu rovnováhu a zmierňuje úzkosť. Nakoniec, Petitgrain Essential Oil je ľahký olej často používaný v čistiacich prostriedkoch a najmä na mastnú pleť, pretože pomáha udržiavať správnu rovnováhu prírodných olejov. Jeho osviežujúca drevitá vôňa tiež podporuje väčšiu emocionálnu rovnováhu v časoch stresu.
Horúca voda a každodenné mydlo a chemické výrobky môžu zbaviť povrch pokožky prirodzených olejov a narušiť obsah vody v pokožke, čo vedie k podráždeniu pokožky, citlivosti a chronickým stavom.
Olej z hroznových jadierok sa ľahko vstrebáva a je prirodzene bohatý na nenasýtené mastné kyseliny a antioxidanty, ktoré mu dodávajú účinné hydratačné vlastnosti na udržanie rovnováhy vlhkosti a vyhladenie povrchu pokožky.

Odborne namiešané esenciálne oleje v oleji z hroznových jadierok na posilnenie vášho tela a duše.
Zohrejte olej medzi rukami, potom si užite kvalitné rozmaznávanie.
Zanecháva pokožku vyživenú, hodvábnu a dokonale jemnú.
Môžete dokonca pridať niekoľko kvapiek do kúpeľa.
Zloženie: Vitis Vinifera Seed Oil, Citrus Bergamia Oil, Piper Nigrum Oil, Citrus Aurantium var. Amara Oil, *Limonene, *Linalool, *Geraniol, *Citral. *Occur naturally in Essential Oils

Ako pri všetkých produktoch aplikovaných na pokožku, odporúčame použiť testovaciu náplasť, aby ste skontrolovali prípadnú citlivosť.
Neužívať vnútorne.
Uchovávajte mimo dosahu detí.