logo template4

Cédrový éterický olej 10ml

Cena 2.99
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: P hbv-0282
Výrobca: Herbal sana
: 24 mesiacov
ks

Cédrový éterický olej 10ml - Herbal sana

 
Cédrový éterický olej je vynikajúci dezinfekčný prostriedok, reguluje vylučovanie kožného mazu, je antiseptický, tonický, sťahujúci a na vnútorné použitie má močopudné a expektoračné vlastnosti.
 
Je to bezpečný a rýchly prostriedok proti akné a pretože reguluje sekréciu seboroických žliaz, môže sa použiť aj na údržbu a krásu vlasov. Pretože prebytočný maz je často sprevádzaný lokálnymi infekciami, cédrový olej svojimi antiseptickými vlastnosťami dezinfikuje oblasť a eliminuje infekciu.
 
Môže sa aplikovať priamo na postihnuté miesto, zriediť trochou vody, aby nedošlo k podráždeniu. Ak si navyše doma pripravujete krém proti akné, je cédrový olej nevyhnutnou ingredienciou v značnom množstve a nezriedený.
 
Zmierňuje svalové alebo dýchacie kŕče, nervové, črevné alebo kardiovaskulárne. Okrem toho pôsobí ako tonikum pre svaly a tkanivá a môže byť použitý pri malých aromaterapeutických sedeniach na úplnú relaxáciu.
 
Zloženie
Esenciálny olej z himalájskeho cédru (céder Deodara) 100% čistý bez pridania.
 
vlastnosti:
 
antiseptické, sťahujúce, antiseboroické, protiplesňové, expektorans, diuretikum, insekticíd, mierne sedatívum a tonikum. Je doplnkom v prípade: bronchitídy a kašľa. Môže byť použitý pri kozmetických ošetreniach najmä na mastnú a aknóznu pleť, pridaný do šampónu alebo vlasového kondicionéra zabraňuje kožnému mazu, lupinám a vypadávaniu vlasov. V masážnom oleji pomáha lymfodrenáži, zmierňuje celulitídu, zlepšuje pohyblivosť kĺbov a zmierňuje reumatické bolesti. V aromaterapii má upokojujúci účinok odporúčaný v prípade úzkosti, depresie, únavy, stresu, nervozity, nespavosti, ako tonikum nervového systému.
 
- má drevitú arómu, príjemne mierne gáforovú, kombinovateľnú s éterickými olejmi: borievka, šalvia, škorica, rozmarín alebo ylang-ylang.
 
Nepoužívajte nezriedený!
 
Uchovávajte mimo dosahu detí!
 
Zabráňte kontaktu s očami!
 
Neodporúča sa pre tehotné ženy, dojčiace matky, ľudí alergických na tento produkt.
 
Niektoré oleje môžu spôsobiť alergické reakcie u citlivých ľudí, preto je potrebné testovať citlivosť
 
Len na vonkajšie použitie!
 
Administratíva
Masáž: 4 - 6 kvapiek éterického oleja zabudovaného do rastlinného oleja.
 
Kúpeľ: 5-10 kvapiek do vody do kúpeľa.
 
Aromaterapia: 3 - 5 kvapiek zmiešaných s vodou.

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien