logo template4

CARROT & LEMON ZERO DEFECT OSVETĽUJÚCI KRÉM NA TVÁR

Cena 18.90
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: a 1039
Výrobca: aroma
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

CARROT & LEMON ZERO DEFECT OSVETĽUJÚCI KRÉM NA TVÁR

Tento prírodný krém na tvár rozžiari pleť vďaka macerátu organickej mrkvy. Je obohatený o čistiaci citrónový éterický olej a ovocné kyseliny s účinkom „novej pokožky“ a odhaľuje sviežu a zjednotenú pleť „bez škvŕn“. Tento krém je vhodný pre všetky typy pleti a je vhodný pre mastnú pleť aj pre suchú alebo zmiešanú pleť.
Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete, aby ste dosiahli svoje prirodzené zdravé ošetrenie tváre.
Naučte sa, ako si ľahko vyrobiť domácu kozmetiku pomocou krabičiek s receptami.

Táto sada obsahuje všetko, čo potrebujete pre váš rozjasňujúci krém na tvár Carrot & Lemon s nulovým defektom .
Tento ľahký a prenikavý krém rozžiari pleť vďaka organickému mrkvovému macerátu ! Ošetrenie obohatené o čistiaci a zjednocujúci citrónový éterický olej a ovocné kyseliny s účinkom „novej pokožky“ odhaľuje jasnosť a sviežosť pleti a je vhodné pre všetky typy pleti.

6 INGREDIENCIÍ 

Emulgátor Olivem 1000 6 g   Organický mrkvový mastný macerát 10 ml

Emulgátor Olivem 1000 6 g

Tento emulgátor odvodený z olivového oleja umožňuje ľahkú výrobu veľmi jemných a penetračných emulzií s textúrami v dokonalej afinite k pokožke. Dodá vašim krémom zvláčňujúci a zvlhčujúci účinok * a hodvábny dotyk. Je to emulgátor veľmi rýchlo absorbovaný pokožkou, ideálny pre nemastný pocit.
* hydratácia horných vrstiev epidermis.

 

Organický mrkvový mastný macerát 10 ml

Tento macerát, bohatý na provitamín A, podporuje opaľovanie a dodáva pokožke zdravý lesk Začlenený do vašich „domácich“ prípravkov sa odporúča pre svoje zjemňujúce vlastnosti na pokožke a pre udržanie peknej rovnomernej pleti.

         
Koncentrovaná účinná látka Radiance & Light 2ml   Aktívne ovocné kyseliny - AHA 5 ml

Tento koncentrovaný extrakt zo sibírskeho smrekovca má silné antioxidačné a rozjasňujúce vlastnosti Štúdie ukazujú, že môže redukovať pigmentové škvrny, zjednotiť a obnoviť žiarivosť pleti a podporiť syntézu kolagénu. Je to vynikajúci globálny prostriedok proti starnutiu s preukázanou účinnosťou.

 

Aktívne ovocné kyseliny - AHA 5 ml

Táto veľmi výkonná aktívna látka vám doslova umožňuje „získať nový vzhľad“. Vďaka svojmu „peelingovému“ účinku a pôsobeniu na obnovu buniek sa AHA používajú ako aktívna zložka vo vašich prípravkoch na vyhladenie vrások, vyrovnanie a zosvetlenie pleti a redukciu pigmentových škvŕn a nepravidelností pokožky.

         
Citrónový éterický olej bez organických furokumarínov 2 ml   Konzervačný prostriedok Cosgard 5 ml

Nájdite všetky prednosti citrónového éterického oleja v tejto nefosenzibilizujúcej verzii. Čistí, robí zázraky v starostlivosti o zmiešanú pleť. Jeho lahodná a ovocná vôňa je ideálna na prevoňanie vašej starostlivosti.

 

Tento širokospektrálny konzervačný prostriedok  je  schválený pre certifikovanú bio kozmetiku, to  vám umožní  účinne zachovať  svoju prípravu najmenej tri mesiace.

BALENIE, DOPLNKY A VYBAVENIE

50 ml priehľadná nádoba a uzáver
Minimetla z nehrdzavejúcej ocele
10 ml  odmerná pipeta a 2 ml dávkovacia lyžica
 Pekný štítok na identifikáciu vášho výtvoru
 Pekná receptová karta


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien