logo template4

Íly

Kozmetické íl je bohatstvo minerálov. Majú čistiace, regeneračné, spevňujúce a protizápalové vlastnosti. Vyberte si zelenú, ružovú alebo ghassoul ílovú hmotu a použite ju ako prísadu do čistiacej masky pre domácu kozmetiku, spevňujúcich zábalov tela alebo domácich bômb do kúpeľa.
Čo je to kozmetická hlina?
Kozmetický íl je prírodný práškový minerál, ktorý je bezchybne čistý a bohatý na minerály cenné pre naše telo. Získava sa z hĺbok Zeme, napríklad zo dna termálneho rezervoáru, vďaka ktorému je hlina bez kontaminácie. Kozmetická hlina pôsobí ako prírodný magnet, priťahuje toxické látky a nečistoty na pokožku. Íly sú množstvom cenných mikroživín a minerálnych solí, ako sú kremík, železo, draslík, vápnik, horčík, fosfor, zinok a meď. Existuje veľa druhov ílov, ktoré sa líšia zložením, obsahom minerálov, vlastnosťami a farbou. Íly sa často používajú v kozmetickom priemysle a v salónoch a SPA salónoch, ale čoraz obľúbenejšie je aj použitie hliny na ošetrenie v domácnosti. Hlinku používajte ako prísadu do masky alebo do spevňujúceho telového zábalu. Kozmetické íly sú 100% prírodné, čisté a certifikované ECOCERT.

Aké sú vlastnosti kozmetických ílov?
Kozmetický íl je prírodný, bezpečný a hypoalergénny výrobok s všestranným využitím v starostlivosti o telo. Majú silné absorpčné a čistiace vlastnosti. Vďaka svojmu negatívnemu náboju priťahujú a viažu toxíny a ťažké kovy. Vysoký obsah prospešných minerálov spôsobuje, že íly dokonale vyživujú pokožku. Čistia, regenerujú, vyhladzujú, sú pevné a majú protizápalové vlastnosti. Každá hlina má svoje jedinečné vlastnosti prispôsobené individuálnym potrebám pokožky.

Aké sú typy kozmetických ílov?
Široký výber prírodných kozmetických ílov umožňuje vybrať si ten správny produkt pre váš typ a stav pleti.
Zelená hlinka
Zelený íl má čistiace, sťahujúce a antibakteriálne vlastnosti. Funguje dobre pri zápaloch u ľudí s kombinovanou, mastnou, akné a akné pokožkou.
Červená hlinka
Červený íl je určený na starostlivosť o pleť kuperózy, ale aj pre kombinovanú a mastnú pleť. Zabraňuje rozbitiu krvných ciev a utesňuje ich, zvlhčuje pokožku a neutralizuje pôsobenie voľných radikálov.
Ghassoul íl
Hlinky Ghassoul veľmi dobre osviežujú pokožku. Upokojuje zápal a absorbuje znečisťujúce látky. Bude tiež dobre fungovať v obkladoch proti striám. Odporúča sa na starostlivosť o mastnú a akné vystavenú pokožku.
Ružová hlinka
Ružová hlina je kombináciou bielej a červenej hlinky, ideálna pre citlivú pokožku náchylnú k podráždeniu a alergickým reakciám. Upokojuje pokožku a obmedzuje krvné cievy.
Aké sú spôsoby použitia hlinky?
Kozmetický íl je v súčasnosti súčasťou mnohých hotových kozmetických výrobkov určených na starostlivosť o telo. Odporúčame vám vyskúšať si hlinky doma. S kozmetickou hlinkou si môžete pripraviť svoju DIY masku za pár sekúnd. Stačí trochu premiešať hlinku s vodou, hydrátom alebo olejom v správnom pomere a počkať, kým hlinka absorbuje tekutinu, a potom ju aplikovať na pokožku. S účasťou ílov môžete vytvárať masky na tvár, masky na pokožku hlavy, kompresie tela a dokonca aj krémy alebo toniká. Obohaťte svoju DIY kozmetiku o ďalšie prísady, ako sú rastlinné extrakty alebo éterické oleje a zvýraznite ich požadovaný účinok.
Aká je kvalita kozmetických ílov?
Na vegis.sk sa staráme o najvyššiu kvalitu našich výrobkov. Kozmetické íly pochádzajú od najlepších výrobcov, sú 100% prírodné, čisté a ekologické s certifikátom ECOCERT. Vyskúšajte širokú škálu našich kozmetických ílov a vyberte si pre seba ten najlepší produkt. Íly sú k dispozícii v kapacitách od 100 g do 5 kg.

Triediť podľa: Názvu | Ceny | Odporúčania

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien