logo template4

Blutquick - bylinné extrakty so železom a vitamínmi - 250ml

Cena 22.99
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: z SKU7878
Výrobca: herbaria
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Blutquick - bylinné extrakty so železom a vitamínmi - 250ml

Výživový bylinný extrakt a zmes ovocných džúsov z džúsových koncentrátov so železom a vitamínmi pre tehotné a dojčiace matky. Doplňuje organizmus dobre využiteľným dvojmocným glukonátom železa, vitamínmi a bylinnými živinami.
 
Podporuje normálnu tvorbu červených krviniek a hemoglobínu. Pomáha znižovať únavu a podporuje celkový stav. Pretože železo zo samotného tela sa nemôže formovať, musí sa brať s jedlom v dostatočnom množstve. Pri zvýšenom dopyte napríklad v tehotenstve alebo počas laktácie je možné ho doplniť Blutquickom. Počas tehotenstva a laktácie sa preto dôrazne odporúča podporovať prirodzený duševný vývoj detí a dopĺňať ich stravou. Chutné a ľahko stráviteľné.
Odporúčané dávkovanie:
Tehotné ženy: 30 ml raz denne
Dojčiace ženy: 20 ml raz denne
Dospelí: 15 ml raz denne
 
Užívajte Blutquick asi 30 minút pred jedlom, nápojmi s obsahom kofeínu alebo mliečnymi výrobkami. Pred použitím dobre pretrepte. Po otvorení uchovávajte pevne uzavreté v chladničke a spotrebujte do 4 týždňov.
Zloženie:
Aqueous herbal extract * (70%) (hibiscus flowers *, chamomile flowers *, fennel *, spinach *), mixture of fruit juice concentrates * (27%) (Grapes * -, pear juice concentrate *, water, blackcurrant juice *, Cherry * -, blackberry * -), carrot juice concentrate *), ferrous gluconate, aqueous rosehip soft extract * with 4% vitamin C, vitamin C, vitamin B2, vitamin B6, vitamin B1, vitamin B12 
* Certifikované ekologické.
 
bez konzervantov - bez aróm - bez lepku - bez alkoholu - vegánske
Obsah železa a vitamínov v 100ml:
Železo - 19mg
Vitamín B1 - 8mg
Vitamín B2 - 8mg
Vitamín B6 - 8mg
Vitamín B12 - 8 µg
Vitamín C - 100mg
Nutričné ​​informácie na 100 ml:
Energia 296kJ / 70kcal
Tuky - <0,5 g
z toho nasýtené - <0,1 g
Sacharidy - 17g
z toho cukry - 15g
Bielkoviny - <0,5 g
Soľ - 0,05 g

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien