€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Nechtíkový olejový macerát upokojuje a regeneruje pokožku

vyberte veľkosť:
50 ml2 6.490
100 ml2 7.990
Výrobca: efiore
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: e 5903890444709
Dostupnosť: skladom 4 ks
Cena bez DPH: 5.41
6.49 ks

Nechtíkový olejový macerát upokojuje a regeneruje pokožku 50/ 100 ml

Prírodný macerát z kvetov nechtíka, upokojujúci olej na podráždenie, hydratuje, uvoľňuje, zlepšuje farbu

Prírodný macerát vyrobený z macerácie kvetov nechtíka v slnečnicovom oleji lisovanom za studena. Má jemnú, oranžovú farbu a charakteristickú vôňu. Nechtík je známy svojimi hojivými a regeneračnými účinkami, najmä vďaka prítomnosti karoténov a flavonoidov. Perfektné pre starostlivosť o drsnú, popraskanú pokožku, tiež poškodenú omrzlinami alebo popáleninami. Čistí a zjemňuje pokožku. Pri pravidelnom používaní olej dokonale regeneruje epidermis, redukuje začervenanie a praskanie. Odporúča sa na starostlivosť o dojčatá a malé deti.

Kvety nechtíka obsahujú zmes triterpénových saponínov, derivátov kyseliny oleánovej a triterpénových alkoholov. Druhou skupinou zložiek je zmes karotenoidov (provitamín A) do 3%, okrem flavonoidov aj slizy, horčiny, silice, fytosteroly, organické kyseliny (s kyselinou salicylovou), fenolové deriváty, minerálne soli a iné.

Slnečnicový olej - jeden z najlepších a najjemnejších olejov pre starostlivosť o telo a vlasy, okamžite zvláčňuje a hydratuje pokožku, je veľmi jemný, zanecháva pokožku hodvábne hladkú. Slnečnicový olej je bohatý na vitamíny a minerály, kyselinu linolovú – nevyhnutnú pre správne fungovanie bunkovej membrány, ako aj kyselinu palmitovú a palmitolejovú. Obsahuje proantokyanidíny, ktoré sú účinnými antioxidantmi. Redukciou voľných radikálov zabraňujú starnutiu pokožky a znižujú negatívne účinky slnka na pokožku.

Aplikácia:

- na umývanie a čistenie namiesto čistiaceho mlieka

- pre každodennú starostlivosť o pokožku tváre a tela, olej vyživuje, vyhladzuje, regeneruje, premasťuje, dezinfikuje pokožku, pôsobí protizápalovo a proti abscesom

- na ochranu pokožky dojčiat a detí pred vetrom a slnkom

- ako doplnok hydratačného kúpeľa

- na mastenie suchých a poškodených vlasov ako aj svrbiacej pokožky hlavy s lupinami

Zloženie: helianthus annuus seed oil, calendula officinalis flower extract 

Kapacita 50ml fľaša z tmavého skla s pumpičkou

Skladujte na tmavom mieste, ďaleko od zdroja svetla

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien