logo template4

Kolagénový hydrolyzovaný prášok - 200 g

Kód produktu: 6426282671181
Výrobca: deco italia
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
12.90
ks

Kolagénový hydrolyzovaný prášok - 200 g

Hydrolyzovaný kolagén s podielom 90% bielkovín sa používa hlavne na prevenciu a liečbu fyzických problémov, najmä artritídy a osteoporózy. Zmierňuje bolesti kĺbov v šľachách, znižuje riziko zápalu, dodáva pružnosť a regeneráciu kostiam, svalom, pokožke, vlasom a nechtom. A dokonca pomáha zvyšovať svalovú hmotu, podporuje chudnutie spaľovaním tukov, obnovuje kĺby a zvyšuje pružnosť tepien.

Hydrolyzovaný kolagén sú bielkoviny živočíšneho pôvodu, ktoré sú prirodzenou súčasťou živých organizmov v spojivovom a kostnom tkanive. Je základným blokom kože, vlasov, nechtov, kostí, šliach, kĺbov a chrupaviek. Aj keď si ho ľudské telo produkuje prirodzene, s pribúdajúcim vekom produkcia klesá, čo vedie k oslabeniu bunkových štruktúr a prejavom prejavov starnutia.

Kolagén poskytuje pružnosť a regeneráciu. Hydrolyzovaný kolagén, ktorý je výsledkom procesu hydrolýzy kolagénu, sa väčšie peptidy zmenšujú - bioaktívne peptidy. To zvyšuje stráviteľnosť a využitie kolagénu, ktorý získava vysokú biologickú hodnotu.

Zloženie:
hydrolyzovaný kolagénový prášok
Návrh na použitie hydrolyzovaného kolagénového prášku:
1 čajová lyžička 1 - 2 krát denne v čistej vode, prírodných džúsoch, mlieku, jogurte, proteínových nápojoch

Prezentácia hydrolyzovaného kolagénového prášku:
200 g


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien