logo template4

Hydratačný krém pre mastnú pleť

Kód produktu: N 5948501070212
Výrobca: viva natura
Záručná doba:: 24 mesiacov
Dostupnosť: skladom +1
8.49
ks

Hydratačný krém pre mastnú pleť - 75 ml

Pleťový krém na mastnú pleť s aloe vera s grapefruitom - 75 ml - Vivanatura
Čo znamená mastná pleť a prečo je pre mňa vhodný krém na tvár Vivanatura aloe vera grapefruit?

Pre mastnú pokožku je charakteristický nadbytok kožného mazu a zvýšené množstvo fixovaného tuku v podkožnom tukovom tkanive.

Voľným okom môžete vidieť pokožku s rozšírenými pórmi, s lesklým vzhľadom, mierne sivú; zostáva mastná. Dievča má tendenciu k pupienkom, čiernym bodkám a bledému vzhľadu. 

Mastná pokožka, zdedená alebo získaná, charakterizuje mnohých ľudí oboch pohlaví a vyžaduje si náležitú starostlivosť. Tento typ pokožky je náchylný na akné. Výhodou mastnej pokožky je, že prebytočný kožný maz spôsobuje, že pokožka vyzerá dlho mladšie.

Mastná pokožka sa môže vyskytovať v dvoch variantoch v závislosti od povahy porúch metabolizmu lipidov: mastná-mastná pokožka a zadusená mastná pokožka. Bez ohľadu na variant je pokožka zachytená medzi prstami zhrubnutá a pri dotyku je cítiť viac alebo menej tvrdá granulácia. Niekedy možno naraziť na povrchovú dehydratáciu, pretože kožný maz je v stave seborey hydrofóbny a táto anomália blokuje cirkuláciu medzibunkovej vody. Mastná pokožka je charakteristická aj pre ľudí so stresovanou psychikou a nízkou morálkou.

Os tváre zvyčajne spolu s krídlami nosa tvoria oblasti tváre, kde má pokožka prebytočný tuk. Táto hyperaktivita mazových žliaz je ovplyvnená mnohými faktormi, medzi ktorými spomenieme: zápchu, endokrinné poruchy, nervové poruchy.

Starostlivosť o mastnú pleť:
Schéma ošetrenia aplikovaná na mastnú pleť je nasledovná: čistenie pomocou čistiaceho mlieka pre mastnú pleť, dezinfekcia pokožky dezinfekčným a sťahujúcim krémom, ktorý pomáha uzavrieť póry, použitie masiek na mastnú pleť a večer krém na mastnú pleť .

Krém na tvár s aloe vera s grapefruitom Vivanatura pomáha zadržiavať vodu v povrchových vrstvách, udržiavať pokožku jemnú a pružnú. Jeho vzorec je ľahký, vodný, tekutý. Krém sa nanáša ľahkou masážou, nechá sa niekoľko minút preniknúť do pokožky, potom sa čistý obrúsok pritlačí na tvár, absorbuje prebytok a zabráni sa lesklému vzhľadu.

Pleťový krém na mastnú pleť s aloe vera s grapefruitom Vivanatura:
Krém obsahuje takmer 90% vody, vzácne oleje z čierneho kmínu, mrkvy a šípky, éterické oleje z bergamotu, neemu, hroznového ovocia, čajovníka, mäty, rastlinné extrakty starostlivo vybrané pre ich tonizujúcu a sťahujúcu úlohu, čím znižujú vylučovanie, tendenciu k mazaniu a vráskam, sťahuje póry a dodáva pokožke pevnosť

Pleťový krém na mastnú pleť s aloe vera s grapefruitom Vivanatura:
-reguluje sekréciu kožného mazu, redukuje póry a dodáva pleti jasný a matný vzhľad

-má zvláčňujúce vlastnosti, veľmi ľahko preniká do tkanív

-pomáha odlupovať odumreté bunky a zvyšuje faktor obnovy epidermy, čím zabraňuje upchávaniu pórov

-má antiseptické vlastnosti


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien