€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Epimedium, extrakt Horny Goat, 100 kapsúl

Výrobca: bioherba
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 94502985
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 19.66
23.59 ks

Epimedium, extrakt Horny Goat, 100 kapsúl

Horny goat weed alebo Epimedium je trváca rastlina charakteristická pre južnú Čínu, niektoré časti Európy a Ázie. Bylina je známym prostriedkom na liečbu erektilnej dysfunkcie u mužov a na zvýšenie libida u mužov a žien.

Akcia:

Epimedium pomáha stimulovať erekciu zvýšením prietoku krvi do oblasti genitálií, ktorá je zodpovedná za zlúčeninu Ikarín, ktorá zvyšuje koncentráciu oxidu dusnatého v tele, a ten zase rozširuje krvné cievy v tele, čím sa krv dostáva do sexuálnych orgánov, zlepšenie ich funkcií.

Bylina celkovo pozitívne vplýva na sexuálny život ľudí, pretože okrem vyššie popísaného účinku epimedium tonizuje a odstraňuje únavu.

Okrem zlepšenia podmienok erektilnej dysfunkcie epimédium prirodzene stimuluje syntézu testosterónu a nedostatočná hladina tohto hormónu predstavuje vážny problém u mužov, pretože vedie k nedostatku energie, ľahkej únave a väčšiemu hromadeniu tuku.

Horny goat je vhodný pre každého, kto hľadá rýchle zvýšenie svalovej hmoty a sily, pretože zvyšuje hladinu energie a pomáha lepšiemu výkonu pri športe.

Zloženie:

Extrakt z horny goat (Epimedium brevicornum).

Obsah 1 kapsuly: 440 mg extraktu (Epimedium brevicornum).

Denný obsah: 880 mg extraktu (Epimedium brevicornum).

Pomocné látky: želatína.

Navrhované použitie:

Ako doplnok výživy užívajte dve kapsuly denne s jedlom a vodou.

Balenie: 100 kapsúl

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien