€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

Aromaterapeutický inhalátor - bolesť hlavy, Mamma Aroma - 1 ks

Výrobca: mamma aroma
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 31210725
Dostupnosť: na sklade
6.58 bez DPH
7.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aromaterapeutický inhalátor - bolesť hlavy, Mamma Aroma - 1 ks

- 100% prírodný produkt
- Pohodlné a praktické balenie
- Obsahuje prírodné arómy
- Vhodné pre dospelých aj deti
- Vyrobené v Bulharsku

Aromaterapeutický inhalátor je inovatívny a ľahko použiteľný produkt, ktorý priaznivo pôsobí na zvýšenie koncentrácie. Vyrobené z čisto prírodných, esenciálnych olejov. Môžu ho používať kdekoľvek a kedykoľvek dospelí aj deti. Neobsahuje chemické prísady ani škodlivé látky.

Čo je aromaterapia a ako nám pomáha?

Aromaterapia je prirodzená metóda na zmiernenie alebo odstránenie mnohých ťažkostí, ktorá spočíva v prísune čistých esenciálnych olejov do ľudského tela rôznymi formami expozície - aroma inhalátory, aromalampy, kúpele, masáže, špecializovaná a domáca kozmetika a napr. doplnok stravy.

Esenciálne oleje sú vysoko voňavé a majú jedinečnú priepustnosť cez pokožku, dýchacie cesty a ústa, kombinovanú s antiseptickými, tonizačnými, psychoterapeutickými a inými špecifickými vlastnosťami.

Akcia:

Zmierňuje bolesti hlavy každého druhu a pôvodu.

Aromaterapeutický inhalátor - bolesť hlavy obsahuje starostlivo vybranú arómu zmes esenciálnych olejov Levanduľa, Geranium, Klinček, Mäta, Citrón, Eukalyptus.

Levanduľový esenciálny olej
Levanduľový olej má antioxidačné a sedatívne vlastnosti, odstraňuje nepokoj a únavu. Levanduľový olej priaznivo pôsobí pri bolestiach hlavy, neurózach a depresiách.

Geranium esenciálny olej
Gerániový olej zmierňuje stres, bojuje proti depresii, odstraňuje bolesti hlavy. Tento olej vyrovnáva náladu a upokojuje starosti.

Klinčekový esenciálny olej
Klinčekový olej tónuje, obnovuje silu po nervovom a fyzickom preťažení. Odstraňuje astenodepresívne stavy, neuralgiu, bolesti hlavy a iné.

Esenciálny olej z mäty
Mätový olej má tonizujúce, stimulačné, protiinfekčné, antiseptické vlastnosti. Silné antidepresívum. Pomáha pri bolestiach hlavy, žalúdka, parazitoch.

Citrónový esenciálny olej
Citrónový olej pôsobí upokojujúco a pomáha odstraňovať pocit únavy, vyčerpania, závratov, nervozity a napätia. Citrónový olej úspešne bojuje s pretrvávajúcimi bolesťami hlavy.

Eukalyptový esenciálny olej
Eukalyptový olej má povzbudzujúci, tonizujúci, antiseptický a antibakteriálny účinok. Úspešne zmierňuje bolesť, vr. bolesti hlavy. Stimuluje krvný obeh a činnosť srdca. Tonizuje a vyrovnáva myseľ a telo pri strese a napätí.

Ingrediencie:

Esenciálne oleje z levandule, pelargónie, klinčeka, mäty, citrónu, eukalyptu.

Použitie:

Odskrutkujte uzáver. Presuňte inhalátor do nosových dierok a nadýchnite sa. 

V prípade potreby sa 2-3 nadýchnite (inhalujte) do každej nosovej dierky.

Obsah esenciálnych olejov v aroma inhalátore umožňuje jeho používanie po dobu minimálne 3 mesiacov.

Počas tehotenstva sa neodporúča. Nepoužívať u detí mladších ako 2 roky. Nepoužívať pri precitlivenosti na niektorú zo zložiek. Používajte opatrne u detí mladších ako 6 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Balenie: 1 inhalátor v kartónovej škatuľke