€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

L-arginín, aminokyselina, Bioherba, 100 kapsúl

Výrobca: bioherba
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: zdr 58745537
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 9.92
11.90 ks

L-arginín, aminokyselina, Bioherba, 100 kapsúl

Arginín je jednou z 20 esenciálnych aminokyselín so širokospektrálnym účinkom v ľudskom tele, nevyhnutných pre kojencov a malé deti.

Arginín je v skutočnosti aminokyselina, ktorá generuje a transportuje oxid dusnatý, a ten sa naopak podieľa na najaktívnejšej činnosti v mnohých životne dôležitých mechanizmoch v ľudskom tele.

Pretože bez arginínu nie je možná jeho syntéza a transport, stáva sa tiež životne dôležitým. Má nezastupiteľnú úlohu pri vylučovaní hormónov, zvyšuje vylučovanie rastového hormónu, pomáha pri detoxikácii tela a posilňuje imunitný systém.

Arginín je pre športovcov mimoriadne užitočný z dôvodu účasti na prívode krvi do svalových buniek - spolu s metionínom a glycínom pomáhajú dodávať svalovú energiu. Podieľa sa na tvorbe svalového tkaniva zabudovaním proteínu, ale existuje veľa ďalších akcií. Arginín pomáha významne sa zotaviť po veľkej fyzickej záťaži a zvyšuje množstvo kyslíka, ktorý dokáže absorbovať svaly.

Okrem iných účinkov je tiež známe, že zvyšuje sexuálne funkcie zvýšením prietoku krvi do genitálií, čo vedie k zvýšeniu erektilnej funkcie.

Akcia:

Mimoriadne hodnotná aminokyselina. Poskytuje základné jedlo pre kardiovaskulárny a imunitný systém. Je kombinovaný s glycínom a metionínom, aby pomohol zabezpečiť podporu pre svalstvo.

Zloženie:

Obsah v 1 kapsule: 560 mg L-arginínu

Obsah v dennej dávke: 560 mg L-arginínu

Pomocné látky: želatína.

Navrhované použitie:

Ako doplnok výživy užite jednu kapsulu denne s vodou.

Balenie: 100 kapsúl

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien