€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

logo template4

 

Marseillské mydlo na telo BIO, 72% olejov, 300 g

Výrobca: aroma
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: a 10200
Dostupnosť: vypredané
6.99 bez DPH
8.39 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Marseillské mydlo na telo BIO, 72% olejov, 300 g

Pravé marseillské mydlo varené tradičnou metódou v kotli, extra čisté kvalitné 72% rastlinné oleje, bez farbív a parfumácie, táto tradičná kocka nesmie chýbať v žiadnej kúpeľni! Ponúkame BIO mydlo bez palmového oleja, s majoritným obsahom Olivového oleja a Copra oleja. Veľmi všestranné, je to klasika vo všetkých domácnostiach, ekonomické a ekologické! Hypoalergénne mydlo je ideálne na toaletu celej rodiny.

Toto autentické mydlo vyrobené zo 100% rastlinných olejov z olív a kopry, vyrobené v tradičnej továrni na mydlo v Marseille horúcim zmydelňovaním v kotlíku, je verziou tradičnej marseillskej kocky mydla bez palmového oleja. Toto čisté mydlo bez farbív a chelátov je ľahko biologicky odbúrateľné, ekologické a ekonomické.
Bohaté na olivový olej a formulované bez parfumácie a alergénov, rešpektuje pokožku a môže byť použité na toaletu pre celú rodinu. Toto všestranné mydlo, ktoré už uznávali naše staré mamy, zostáva aj dnes nevyhnutnosťou vo všetkých domácnostiach!

Zamerajme sa na ingrediencie:

Olivový rastlinný olej
Tento olej, bohatý na vyživujúcu a zmäkčujúcu kyselinu olejovú a na prírodné antioxidanty (vitamín E, fytosteroly, skvalén, fenolové zlúčeniny), je veľmi obľúbený v mydliarňach a vyrába veľmi jemné mydlá, dobre znášané citlivou pokožkou.

Rastlinný olej kopra
Tento rastlinný olej získaný z dužiny kokosového orecha sa oceňuje pri zmydelňovaní vďaka svojmu bohatstvu na kyselinu laurovú, ktorá mydlám prináša dobrú penivosť.

VLASTNOSTI
Čisté tradičné mydlo na báze 100% rastlinných olejov z olív a kopry
Bez palmového oleja, bez farbív, bez chelatačných činidiel
Veľmi všestranné a ekologické mydlo, ľahko biologicky odbúrateľné
Hypolargénne* toto mydlo bez parfumácie a alergénov je vhodné aj pre reaktívnu pokožku
*Vytvorené tak, aby sa minimalizovalo riziko alergie
POUŽITIE
Denné čistenie pre všetky typy pleti
Umývanie tela
Ako pena na holenie

Spôsob získania
Tradičná saponifikácia v kotlíku

Kvalita
Čisté mydlo na báze 100% rastlinných olejov (olivový a koprový), bez palmového oleja, bez konzervantov, bez farbív, bez parfumácie a bez derivátov živočíšnych tukov

100% z celkového množstva je prírodného pôvodu.
COSMOS NATURAL certifikovaný spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa normy COSMOS.

Pôvod: Francúzsko (Marseilles)
označenie INCI: Sodium olivate, Sodium cocoate, Aqua, Sodium chloride, Sodium hydroxide

Prezentácia
Mydlová kocka tmavozelenej až béžovohnedej farby s výraznou charakteristickou vôňou mydla olivového oleja, vyrazená tradičnými pečiatkami marseillského mydla

Podmienky skladovania
Veľmi dobre drží, uchovávajte v suchu a pri izbovej teplote. Po každom použití vložte mydlo do odkvapkávacej misky. Nenechávajte ho namočené vo vode, čo by znížilo jeho životnosť.