€ / EUR

Vyberte menu

$ / USD

£ / GBP

Kč / CZK

€ / EUR

  logo template4

Kiwi ocot, Terra Kiwi, 500 ml

Výrobca: terra kiwi
Záručná doba:: 24 mesiacov
Kód: z SKU18087
Dostupnosť: na sklade
Cena bez DPH: 7.42
8.90 ks

Kiwi ocot, Terra Kiwi, 500 ml

Ocot vyrobený z bulharského kiwi
Kiwi ocot bez pridaných farbív a konzervačných látok. Má ľahkú a jemnú chuť a je inovatívnou interpretáciou bežného octu. Hodí sa na dresingy, dochucovanie šalátov a pridávanie do rôznych jedál. Prírodný kiwi ocot je nepasterizovaný a nefiltrovaný; časť octovej huby klesne na dno, čo svedčí o kvalite. Kyslosť 5 %.
 
Kivi ocot má veľmi zlatú farbu a má krásnu sladkokyslú chuť. Je oveľa jemnejší ako jablčný ocot. Ak sa vám teda zdá, že jablčný ocot je príliš silný, máte teraz lahodný alternatívny tonikový nápoj.
 
Vezmite 2 čajové lyžičky denne do pohára teplej vody. Zdravotné prínosy sú veľmi podobné ako u nášho jablčného octu, avšak kivi má vyššiu hladinu draslíka. Skvelé pre váš tráviaci systém a celkovú pohodu.
 
Živá a jednoduchá chuť, ktorú možno skombinovať s každým jedlom: ideálne pre čerstvé a rýchle recepty. Výsledok pomalého zrenia koncentrovaného kiwi muštu. Nový prírodný zvýrazňovač vôní a chutí bohatý na zdraviu prospešné vlastnosti.
 
Terra Kiwi prevádzkuje rodina, ktorá pestuje kivi, včely a hrozno. Ich farma je blízko Petricha v Bulharsku a pestujú viac ako 1,25 akrov kivi s množstvom lásky a tvrdej práce. Nepoužívajú žiadne pesticídy ani hnojivá a stromy nie sú chemicky ošetrované.
Zloženie kiwi octu:
Prírodný kiwi ocot
500 ml
Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien