logo template4

Detský krém Heliosana 60g

Cena 7.46
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: v EXH010
Výrobca: exhelios
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Detský krém Heliosana 60g

Biologicky aktívne látky z nechtíka a kvetov harmančeka prostredníctvom zmäkčujúceho, epitelizačného, ​​protizápalového, hojivého a baktericídneho účinku bránia a liečia erytém na zadku.
Esenciálne mastné kyseliny obsiahnuté v oleji pupalky majú epitelizačné, regeneračné, ochranné a regulačné účinky na metabolizmus pokožky, čo je ochranný krém pri atopickej dermatitíde u detí.
Vitamín E urýchľuje obnovu buniek a dodáva pokožke zdravý vzhľad.
 
Komplexné zloženie v 100% prírodných extraktoch odporúča krém Heliosana pri všetkých dermatologických stavoch dieťaťa.
 
Spôsob podávania
Krém Heliosana sa nanáša v tenkej vrstve na čistú a suchú pokožku. Krém sa nanáša pre každú výmenu plienky alebo toľkokrát, koľkokrát je potrebné.
Pri atopickej dermatitíde na rôznych miestach tela sa odporúčajú 2 - 3 aplikácie denne v tenkej vrstve.
 
Zloženie INCI: Aqua, Lanolin, Helianthus Annuus Oenothera Biennis, Calendula Officinalis, Cholesterol, Matricaria Chamomilla, Fenoxyetanol, Etylglyglycerín, Tokoferyl Acetát, Kyselina citrónová, Parfém.
 
Zloženie
Krém Heliosana obsahuje: účinné látky z kvetov nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis), kvetov harmančeka (Matricaria chamomilla), pupalkového oleja (Oenothera biennis) a vitamínu E (tokoferylacetát) vo vysoko kvalitnom základe špeciálne vytvorenom pre citlivú pokožku a jemné dieťa.
 
Netestované na zvieratách, neobsahuje deriváty hliníka

Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien