logo template4

Aloe vera maslo 100/500 g

vyberte veľkosť:
100 g 8.900
500 g 37.900
Záručná doba:: uvedená na obale
Kód: vds 12060
Dostupnosť: na sklade
7.42 bez DPH
8.90 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Aloe vera maslo

Aloe maslo je extrakt z aloe vera (aloe barbadensis) v kokosovej frakcii. Pri izbovej teplote je polotuhé, pri aplikácii na pokožku sa topí. Aloe maslo pomáha pri rýchlej hydratácii suchej pokožky spôsobenej ekzémom, psoriázou, rosaceou, spálením od slnka, spálením vetrom a celkovým popraskaním.

Aloe maslo obsahuje všetky kľúčové vlastnosti Aloe Vera, upokojuje a regeneruje pokožku s prirodzenými protizápalovými vlastnosťami a prirodzene obsahuje lignín, ktorý napomáha jej schopnosti vtiahnuť do pokožky ďalšie zložky. Vďaka tomu je Aloe maslo dokonalým maslom na zmiešanie s esenciálnymi olejmi určenými na pokožku.
Aloe Vera maslo pomáha pri rýchlej hydratácii suchej pokožky spôsobenej živlami.
Aloe maslo je vhodné pre rôzne aplikácie starostlivosti o pleť vrátane použitia v pleťových vodách, mydlách, pleťových krémoch a balzamoch na pery. Použite ho na zvýšenie hydratácie a na zahrnutie vlastností aloe do vašich prípravkov. Aloe Vera maslo používajte v množstve 3-5% v pleťových vodách, krémoch, mydlách, telových balzamoch, balzamoch na vlasy, kúpeľových bombách a balzamoch na pery. Môže byť tiež použité „tak, ako je“.

Naše telové maslo aloe vera je vysokokvalitné extraktové maslo vyrobené z čistej šťavy z aloe vera a kokosového oleja (rafinovaného) v pomere 1:5.
Maslo z aloe vera, ktoré obsahuje všetky upokojujúce a regeneračné vlastnosti aloe vera, pokožku rýchlo hydratuje. Základ z kokosového oleja sa rýchlo vstrebáva do pokožky a zanecháva pokožku nemastnú.

Dokonalá kombinácia po opaľovaní!

Výhody masla aloe vera

Podporuje hojenie rán a má protizápalové vlastnosti, ktoré znižujú zápal kože.
Aloe Vera obsahuje množstvo antioxidantov, vrátane beta-karoténu (predchodca vitamínu A), vitamínov C a E, ktoré pomáhajú predchádzať oxidačnému poškodeniu voľnými radikálmi v tele.
Podporuje rast nových vlasov tým, že zvyšuje prietok krvi do pokožky hlavy a poskytuje niekoľko základných vitamínov a minerálov.
Toto maslo sa pri kontakte s pokožkou topí, vďaka čomu je skvelým ošetrujúcim prípravkom, ktorý možno použiť aj samostatne.
Toto maslo vďačí za svoj hydratačný účinok pravému aloe. Toto kvalitné maslo vďaka prírodným zložkám upokojuje a regeneruje pokožku. Pre svoje hojivé, chladivé a ochranné účinky sa často používa v prípravkoch na kožné ochorenia ako je psoriáza a ekzém.

Okrem toho je maslo ideálne pre mlieka, krémy, kondicionéry, telové maslá, mydlá a balzamy na pery.

Tip: Vo svojom recepte skombinujte maslo aloe vera s naším vysokokvalitným olejom aloe vera.

Pre milovníkov mydla:
Za týmto účelom do mierne vychladnutého mydlového lepidla po pridaní lúhu vmiešajte maslo aloe vera. Maslo (premasťujúci olej) robí mydlo ešte výživnejším.

Teplota topenia: 50-60 °C

INCI: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Cocos Nucifera Oil
Typická doba použiteľnosti: 1 - 2 roky
Hodnota zmydelnenia (mg KOH/g oleja): 220 - 260
Násobiteľ SAP pre NaOH: 0,171
Násobiteľ SAP pre KOH: 0,24

Textúra rastlinného masla: Rastlinné maslá sa môžu čiastočne alebo úplne roztopiť, ak sú vystavené vyšším teplotám. Toto je niekedy problém pre prírodné rastlinné maslá, ktoré sa prepravujú cez teplejšie dni. Niektoré maslá môžu byť zrnité, ak tuhnú príliš pomaly. Ide o prirodzený jav, ktorý nemá vplyv na kvalitu ani použiteľnosť masla.