logo template4

Aktívny krém na tvár - 30 ml

Cena 28.75
Dostupnosť: skladom +1
Kód produktu: z SKU10762
Výrobca: arvena
Záručná doba: 24 mesiacov
ks

Aktívny krém na tvár - 30 ml

Go Active krém je kombináciou 9 zložiek, ktoré sa navzájom dopĺňajú a posilňujú ich činnosť - pre intenzívnu hydratáciu, pre spoľahlivú výživu a pre rýchlu regeneráciu buniek. Koža čoskoro získa mladistvý vzhľad - elastický, hustý a tónovaný. Pridané éterické oleje z ružového, santalového dreva a kadidla hladia zmysly a ďalej stimulujú procesy regenerácie buniek.
Aktívne zložky:
hyaluronát sodný (soľ kyseliny hyalurónovej), výťažok z morských rias, bisabolol, organický granátový olej, šípky, jojoba a ruže a vitamíny niacinamid (B3) a tokoferol (E).
Zloženie (INCI):
Ružová voda *, olej zo semien makadamie *, kokosový olej *, cetearylalkohol, jojobový olej *, cetearylglukozid , rastlinný glycerín , olej zo semien granátového jablka  *, šípkový olej *, glycerylkapylát , extrakt z hyaluronátu sodného (hyaluronát sodný), extrakt z morských rias (výťažok z cylindrotheca fusiformis), kvetinový olej z rosa damascena *, vitamínu B3 (niacinamid), bisabolol, kadidlový olej (olej z boswellia carterii), olej zo santalového dreva (santalum spicatum), kokosový olej (kaprylový / kaprylový triglycerid), xantánová guma, vitamín E (tokoferol), kyselina anízová (kyselina p-anizová), citronellol **, geraniol **.
* certifikovaný biologický pôvod
** prirodzene obsiahnuté v éterických olejoch
30 ml


Pozri.sk - vyhľadávačPricemania.sk – Porovnanie cien